Potrebujete pomoč pri razumevanju analize amfetamina z GC/MS

rhubarb

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi.

Nisem nikakršen kemik, zato je moje razumevanje vsega tega izjemno osnovno. Prosim, imejte strpnost.
Imam dostop do laboratorija, v katerem lahko vzorce pregledam z GC/MS. Trije različni vzorci amfetamina so dali skoraj enake rezultate z majhnim vrhom amfetamina in velikim vrhom kofeina. Začenjam sumiti, da je nekaj narobe glede razmerij.
Prvič: glede na vrhove je razmerje vedno približno 20/80 % amfetamina in kofeina. Zaužitje 20 mg takšne mešanice ne bi smelo povzročiti nobenih učinkov, vendar jih povzroči. Tudi izpiranje z acetonom ne povzroči velike izgube.

Zdi se, da ni pomembno, ali se vzorec najprej vbrizga kot (domnevna) sol ali kot prosti vzorec. Kako naj ga ponovno preizkusim? Imam tudi čisti brezvodni kofein in mislim, da bi ga lahko nekako uporabil kot referenco za umerjanje, preden bi ponovno vzel vzorec, vendar sem želel izključiti vse druge dejavnike, kot je določeno pričakovano obnašanje obeh spojin pod temi pogoji. Hvala!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, vzorec morate dati v bučko in vanjo dodati nepolarno topilo, kot je DCM ali TCM. Nato dodajte raztopino alkilina, da dobite prosto bazo. Nato odstranite plast vode in vzorec vbrizgajte v injektor GC-MS. Preberite moj prispevek o GC-MS. Metode GC-MS za zdravila

Solna oblika lahko pokvari vaš detektor in kolono MS, zato je ne injicirajte.

20/80 % amf/kofein lahko povzroči psihoaktivne učinke.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Idealen primer je, ko imate standarde za obe spojini in uporabite metodo notranjega standarda (tako da vidite razliko v tisti z notranjim standardom) ter izmerite rast površine vrha.
 
Top