Potrebujete informacije o NEP

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni kolegi kemiki in znanstveniki.

Trenutno eksperimentiram na sebi in s pomočjo nekaterih prijateljev in prostovoljcev nekaj RCS, ki sem jih kupil od ljudi na tej spletni strani. Razlog za to je, da hrepenim po znanju in za nekoga, kot sem jaz, je scena RCS popolnoma fascinantna.
Ko sem začel iti dlje od sintetičnih kanabinoidov in okusil nekaj sladkih NEP, sem poskušal zbrati znanje o tem izdelku (brez recepta, brez kemičnih vezav shem ali česar koli, česar ne želim, saj ne načrtujem izdelka niti prodaje, razumem ljudi, ki imajo te informacije, da jih lahko raje obdržijo zase, želim samo podatke).

V tem trenutku me je prešinilo, da je tako malo informacij o določenih RC (vključno s tem), da se mi je porodila ideja, da bi jih dokumentiral sam, in to sem začel početi. Trenutno imam dokument z vsemi informacijami o odmerkih, toleranci, kratkoročnih in dolgoročnih učinkih, varnostnih pravilih, vse to v 2 ROA, smrčanju in kajenju (samo folija, potrebujem podatke za vaping nep). Tega dokumenta ne bom objavil tukaj, saj za zdaj želim, da je čim bolj natančen in popoln. In zdi se mi, da ni.

Zato vas danes prosim za pomoč.
Če imate kakršne koli izkušnje s tem izdelkom ali informacije, kot je način, kako vpliva na vaše telo in um ali kar koli (spet brez recepta in podobno), jih lahko delite tukaj ali zasebno, vse, kar si lahko zamislite. Tudi najbolj nepomembna podrobnost lahko pomaga. Enako velja, če lahko zagotovite poročilo o potovanju, bi bil res hvaležen, saj so to pravi zlati rudnik informacij.
Vse to je seveda v izobraževalne namene.

Upam, da bom dobil nekaj odgovorov, in zagotovo bom objavil dokument, ko bom z njim zadovoljen. Če bo to prepričljivo, nameravam to narediti tudi z drugimi ne zelo dobro poznanimi RC-ji, kar je prvič.

Lepo se imejte :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Moja zadnja poraba je bila pred nekaj leti, vendar se te snovi precej živo spominjam:
  • Učinki: Fizična in duševna stimulacija (primerljiva z amfetamini) , povečano poslušanje glasbe, krepitev ega in močna evforija, ki je po naravi učinkov podobna kokainu, vendar ima tudi zelo lahek empatogen učinek, je nekako "prijaznejša" in manj agresivna kot kokain in večina drugih pirovaleronov,
  • subjektivno precej drastično vpliva na raven dopamina in serotonina, čeprav ni opaziti pravega zloma kot pri drugih močno evforizirajočih poživilih
  • Neželeni učinki: hitenje srca, povišan krvni tlak, paranoja, zmedenost, tesnoba, halucinacije, težave s spanjem in prehranjevanjem, bruksizem, povišana temperatura, kompulzivno ponovno odmerjanje/želenje/mentalna odvisnost
  • Vsekakor obstaja hrepenenje, vendar je v primerjavi z drugimi drogami iz te skupine snovi šibkejše/manj ekstremno in hudičevo, z drugimi besedami: nekako ga je mogoče nadzorovati
  • Odmerjanje (insuflated): 10-30 mg brez tolerance
  • trajanje izkušnje brez ponovnega odmerjanja: približno 1 1/2-2 uri, comedown je veliko daljši, če se uporablja z močnim odmerjanjem/ponovnim odmerjanjem
  • V nasprotju z zelo sorodnim in kemijsko skoraj identičnim NEH in nekaterimi drugimi močnimi pirovaleroni ponovno odmerjanje povzroči začetni naval in učinke, ne da bi se končalo kot duševna in telesna razvalina, brez tresenja, izjemno blede ali modre kože zaradi grozljive vazokonstrikcije in brez duševnega stanja med možgansko mrtvino in skrajno paranojo po prvem ali drugem ponovnem odmerjanju
  • drastične razlike v učinkih med posameznimi prodajalci in tudi med posameznimi serijami

Upam, da vam lahko pomagam pri vaši raziskavi! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Najlepša hvala, res sem hvaležen.
Obstaja veliko stvari, ki ste jih povedali, o katerih nisem vedel, niti jih nisem čutil / doživljal sam, to bo zagotovo veliko prispevalo (zlasti del hrepenenja sem mislil, da je bil samo jaz. Moji prijatelji se ne morejo boriti proti hrepenenju). Kar zadeva tresenje (enako velja za tresenje), tega še nikoli nisem videl. Od tretjega udarca dneva se moje telo nenehno trese, je to normalno? Če ni pretirano prositi, bi rad vedel, ali se spomnite kakšne nepozabne izkušnje s tem izdelkom, in če je tako, ali jo lahko delite ?
 
Top