Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni vsi
Ali ima kdo izkušnje s tržnico Nemesis? Zlasti s prodajalci iz EU?

Hvala Theo:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Od tam sem naročil več stvari.
V zadnjih treh tednih sem na tem trgu oddal pet naročil, samo eno ni prispelo, samo dve sta bili "v državi", od teh pa je bilo eno tisto, ki ni prispelo.
Tržna podpora in postopek sipute sta precej spodobna, denarja še nisem izgubil.
Zaenkrat so veliki prodajalci tam enaki prodajalcem, ki jih boste našli na Black Pyramid, Tor Market in drugih.
Njihova hitrost ni fantastična, vendar so njihovi forumi precej spodobni in omogočajo lepo izločanje slabo delujočih prodajalcev (kot tudi prostor, kjer lahko prodajalci zagotovijo pojasnila za slabo dostavo itd.) Trenutno je to moj najljubši trg.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
heyy it shroomz nemesis market je eden mojih najljubših pred kratkim sem naročil nekaj mdma od kanadskega trgovca z imenom flavour stop prodajajo kokain in mdma ter pošiljajo po vsem svetu, da je vse, kar sem naročil do zdaj, čeprav
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Opravičujem se za zamudo, vendar vem, da sem šele zdaj videl vaše sporočilo. Imam bajne od več prodajalcev iz nemesis in nimam nobenih težav. Lahko naročite pri "tom and Jerry ", "breaking bad ", "popay"... pri njih sem naročil več kot 20-krat in samo enkrat sem dobil ponovno pošiljanje za izgubljeno pismo.
 
Top