nevtralizacija proste baze amfetamina v amfetamin sulfat. vprašanja in odgovori, ki vas morda motijo.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Pozdravljeni vsi . nit je nastala zaradi dejstva, da imam nekaj neodgovorjenih vprašanj.

vprašanja :
1. ali je treba bazo (olje) brez amfetamina pred nevtralizacijo zmešati s topilom toluenom / dcm itd.
če da, v kakšnih razmerjih? 20-30 % prostornine olja je v redu?

2. v kakšnem razmerju razredčiti žveplovo kislino z IPA? ali to vpliva na učinkovitost?
uporabljam razmerje 1 : 4 kislina / IPA , uporabil sem tudi razmerje 1 : 10 kislina / IPA

3. Kaj bi lahko bil vzrok za zmanjšanje učinkovitosti? pH se mi znižuje na 5-6. razredčeno kislino počasi dodajam v obrokih po 50-100 ml. mešalnik je ves čas gorel. pred kratkim sem olju dodal IPA (ali bi to lahko povzročilo padec učinkovitosti?) iz litra olja sem po sušenju dobil 700-800 g. masa olja je bila 960 g pH 12. razumem, da bi moralo priti približno 960 g amfetamin sulfata, kajne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. na vsa ta vprašanja ste že odgovorili ali jih opisali. Oglejte si tukaj.
da, ~50/50 % je v redu
ni v redu. 960 g amfovega olja je 7,1 mola, zato morate dobiti 3,55 mola amfovega sulfata 1308 g.
Kaj hočeš povedati? Mešalnik?
Med pranjem lahko izgubite amf sulfat.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Najlepša hvala za odgovor, to pomeni, da se 1 l olja zmeša z 1 l topila. kislina z acetonom ali IPA v razmerju 1:10

katero topilo je najboljše? Jaz bi se odločil za dcm, saj bo hitreje izhlapeval
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
kako izračunati razmerje koncentrirane žveplove kisline na takšno prostornino. Vem, da je treba kislino dodajati počasi, vendar bi bilo dobro vedeti, koliko raztopine je treba pripraviti v tem razmerju 1 : 10.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Nekje sem zasledil, da je na 1 liter amfetaminskega olja 180 ml žveplove kisline. Zanima me, ali je razmerje 180 ml: 720ml IPA bo dalo pH 5-6. Ob predpostavki 1:10 boste morali dodati veliko te raztopine. ali to ne bo vplivalo na delovanje?

aaa in imam vprašanje o moči. ali ima pH kaj opraviti z močjo izdelka? kaj menite o dodajanju 50-100 g l-fenilalanina končnemu izdelku za povečanje učinka?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
IPA lahko po pranju izparite in iz raztopine za pranje dobite amf sulfat.
ne
nesmiselne govorice
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
kaj določa moč g patton moj dobri gospod?
ali se moč preprosto izgublja, bolj ko se zapletajo reakcijske faze, kar pomeni, da če gre vse tako, kot je treba, bo moč visoka, če pa se preveč segreje, se moč izgubi, ali pa se namesto tega izgubi moč?
Z drugimi besedami, kaj bi rekli, da je ključno za doseganje najboljše moči?
Oprostite, če je to na napačnem mestu ali je bilo opisano kje drugje, če je, tega ne morem najti.
 
Top