"Nova zdravila" na ulici.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Prihajam iz države, ki nima bogatega trga z zdravili. Monoton trg, hitrost, kokain, trava, mdma. Razmišljam, da bi prinesel nekaj "novih" drog za ljudi. Ne mislim novih, kot da gre za na novo najdene in narejene droge ali kombinacije drog, mislim novih, kot da jih nikoli ni bilo na debelo na ulicah. Na primer mefedron ni bil nikoli tu. Nihče ga ni prodajal in nihče ga ni imel velike količine za distribucijo, morda le manjšo količino, ki so jo imeli za eksotično in so zanjo zaračunavali veliko več. To je bilo pred nekaj leti in od takrat ga nihče ni nikoli videl, kaj šele prodajal. Moja misel je bila, da dobim na primer mefedron in ga prodajam dražje, kot bi ga moral, ker vem, da se bodo ljudje prestrašili zaradi nove droge na ulicah in ga kupili na tone. Ampak vseeno ne vem, ker sem iz majhnega okrožja in mislim, da se lahko beseda prehitro razširi v ušesa napačnih ljudi, zvez in konkurence na ulici.
Z veseljem bi slišal nekaj mnenj!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Pozdravljeni, tukaj lahko najdete svojo pot do samostojne izdelave mefedrona in si zagotovite več koristi. Če želite izdelek, vam ga bo nekdo ponudil, vendar je od vas odvisno, ali boste plačali več tisoč na kg in precej tvegali ali pa boste plačali nekaj sto na kg in ne boste skrbeli za to, kako bo snov prišla do vas. Lahko vam ponudim podporo med nadgradnjo vašega dobrega jaza, če vas tudi zanima, kako postati "kemik". Če je vaš načrt obogateti, se raje ne spuščam v sveto znanost in morda kupite že izdelano, karkoli si zaželite. Na zdravje!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
To je zelo pametna zamisel, vendar v mojem primeru ni tako zelo vredna. Predvidevam, da me bodo reagenti in oprema stali celo premoženje, kar z mojim proračunom ni ravno izvedljivo. Mogoče bi lahko naredil kaj takega, ko bi obrnil nekaj serij, vendar se ne bom toliko oziral v prihodnost. Hvala za vaše razmišljanje in ponujeno pomoč!!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Če ste slučajno iz EU (v manjši meri tudi, če niste), vam lahko obljubim dobre novice. Ker je moje sveto poslanstvo sčasoma ločiti droge od denarja, mi ne gre toliko za to, da bi obogatel, ampak ravno nasprotno. Lahko vam dam upanje, dokler ste pošteni, kar potrebujete za izdelavo serij, potrebnih za učenje (zagotovo ne želite zapraviti kilograma materiala iz neumne napake, ki se je tudi obetala vsaj nekajkrat), precej skromne serije so tisto, na čemer se morate učiti in s čimer morate uspeti, da bi šli na večje, samo naredite korake, ki niso daljši od vaših nog, saj se bo know how kopičil in bo vedno vaš. Če niste radovedni, kaj je dobiček, lahko domnevam, da ste bodisi zaskrbljeni (brez smisla) ali vredni sebe, ki potrebujejo veliko več in potem morda neumni. Izdelava deset gramov vsak dan gre na stotine na serijo pri prvem povečanju obsega (preprosto dobite moj nasvet, da si zaslužite kupiti večji RBF, to je), če ne preprosto neumno, saj ne zveni nepripravljeno.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Strinjam se s Habierjem. Denar ni ključnega pomena, ampak njegova potreba
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
ur narobe o stroških eq in reagentov. če se osredotočite na učenje 1., potem vas bo stalo največ 1 euro, da naredite 1 kg mepehedrona, vključno z reagenti in eq :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
ne potrebujete predhodnikov, uporabite te, ki so odkrili način za sintezo na ta način knwleedge je ključnega pomena, tukaj je ust ponavljam, ni potrebe za nakup predhodnika, ko lahko pripravite, da v takoome hoours iz res osnovnih ingridients, ki coost 5% predhodnika - če je denar vprašanje. za gotovo je njegov boljši način za učenje v vsakem primeru
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
ključno je razumevanje, nato še več razumevanja in še več razumevanja. Vsak dan raziskujem nove stvari, odkrivam nova imena snovi in njihove lastnosti, in ti, ki so bili (zame) odkriti pred meseci, so zdaj v moji glavi, zato je vedno čas.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Če ponujate še vedno aktivno pomagati novim v tem, bom raje dobil in poskusil postati kemik z dobrim izdelkom mefedron 😀💎če želite nadaljevati govorjenje, lahko gremo v pm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Kolikor je to v vašem interesu, me udarite in ne pričakujte, da bom vsak dan preverjal svoja sporočila. Po navadi sem vsakih nekaj dni naokoli, ne več kot teden dni...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Torej idk, koliko več pozornosti boste deležni v primerjavi s prodajo zdravil, ki so običajna na vašem območju. I ključ je, da preprosto ne boste imeli toliko neposrednih poslov. Ali poznate kakšne druge preprodajalce drog, ki bi kupovali od vas? Bodite previdni. Ko se ljudje soočajo s časom, se bodo nagibali k temu, da se bodo zvrnili na vas
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Da, to je tisto, kar sem mislil. Preprosto prodajajte lokalnim trgovcem v malo večji količini in ne boste imeli težav. Bil bi deležen veliko pozornosti, saj je, kot sem rekel, moje okrožje zelo majhno, da ne omenjam mesta, in takšen izbruh bi preplavil celotno mesto. Če sem pošten, ne bi zdržal dolgo.
Hvala za vaše razmišljanje!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Nisem povsem prepričan, kaj je bolje, imeti bogat trg ali ne imeti :)
Vzemite zadevo v roke, tako da boste imeli bogat trg v rokah. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Toda hoesntly to počne deends on pple. Ali so odvisniki ali poznavalci?
če kličejo po kakovosti itd. je odločitev za uvoz dobra, če pa pravijo, da je vse dobro itd. in jim je vseeno, kaj vzamejo, ne bo vredna, morda bo za nekatere osebe, ki jih ocenjujete, zanimiva
imo preprosto pravilo za ocenjevanje
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Rekel bi, da gre za mešanico obojega. Še vedno razmišljam o nečem takem. Hvala za vaše misli!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Potem je verjetno najboljši način, da podražite cene boljšega izdelka, vendar da imate na zalogi tudi slabšega. Prilagoditi se morate strankam, ki jih imate, glede na to, koliko so pripravljene porabiti
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Strinjam se s trditvijo o dobrem/šibkem izdelku na zalogi. Imel sem situacijo, ko sem dajal brezplačne vzorce dobrega izdelka, ko pa so zahtevali več, sem jim dal manj učinkovitega. Noro je, da sploh ne vprašajo za ceno, če je izdelek dober.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
tukaj so statistike kot zasvojeni tisti, ki samo ne rečejo ničesar negativnega, če je dobra raven izdelka, medtem ko bodo connesseuirs našli nekaj, kar bi po njihovem mnenju lahko bilo boljše - najbolj smešno je, da običajno sppeak o vizualnih kristalih haha. tako ali tako in zasvojenci ne skrbi, tudi če je bilo slabo, bodo vzeli vseeno
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Glede na vaše teme menim, da vas bodo ulične tolpe našle veliko hitreje kot policisti.
 
Top