Nov (ICE) pouk! Zelo preprosto in zelo poceni

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Osebno sem s tem receptom neštetokrat eksperimentiral in menim, da je to najpreprostejši in najcenejši recept doslej! ampak! Izplen in čistost nista bila nikoli izmerjena (zelo nizka), vendar se prosti amfetamin doda v stekleno kroglo s kapalko in zažge. Ko se kadi, še vedno lepo diši!
1. Materiali:
- PMP (1-fenil-1-propanon): 100 g
- MA-HCl (metilamin hidroklorid): 1: 50 g
- MeOH (metanol): (2): 300 ml
- NaBH₄ (natrijev borohidrid): 30 g
2. Reakcijski postopek:
- Korak 1: Nastanek vmesnega imina:
- V 300 ml MeOH raztopimo 100 g PMP in 50 g MA-HCl.
- Reakcijsko zmes mešamo 2 uri pri sobni temperaturi (~25 °C), da nastane vmesni iminski produkt.
- Korak 2:
- Po nastanku vmesnega imina dodajte 30 g NaBH₄.
- Reakcijsko temperaturo vzdržujemo na 10 °C in zmes mešamo še 6 ur, da zagotovimo redukcijo imina v amfetamin.
- Korak 3:
- Reakcijsko zmes (RM) prenesemo v ločilni lij.
- V lij dodamo 500 ml destilirane vode in ločimo vodno in organsko plast.
- Organsko plast trikrat speremo z vodo, da odstranimo nečistoče.
- Na koncu iz organske plasti izparimo topilo, da dobimo čisti prosti bazični amfetamin.
 

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
imel vprašanje za vas prvi kemik ali samo učenje procesa reakcije in ugotavljanje meth recipets. če lahko bi lahko našli cero ck pot reciept I bellieve 1gal nitrometan plina Hops številka 9 orožje modre varilne palice linija dno in verjamem acivated charchole če im ni napaka kuhati 12 visoko pustite sedeti 12 in zgornji sloj buschet je pur? je to prav?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Metoda, ki ste jo opisali, ima nekaj potencialno izvedljivih elementov, vendar ostajajo pomembna vprašanja:

1. Nitrometan** se lahko uporablja kot topilo ali gorivo, vendar je zelo hlapen in nevaren.
2. Hopovo število 9** vsebuje kemikalije, ki bi lahko služile kot šibki katalizatorji, vendar so za sintezo nekonvencionalne.
3. Varilne palice** bi lahko zagotovile kovinske ione, vendar je njihov vpliv na reakcijo negotov.
4. Aktivno oglje** je uporabno za filtriranje, vendar ne bo spodbujalo reakcije.

Vprašanja:
Pomanjkanje natančnega nadzora: postopek nima podrobnih pogojev, zato je rezultat nepredvidljiv in potencialno nevaren.
- Kemijska združljivost: Kombinacija kemikalij ni standardna in lahko povzroči nastanek nevarnih stranskih produktov.

Če povzamemo, čeprav nekateri vidiki teoretično morda delujejo, je postopek brez ustreznega nadzora nevaren in nepraktičen.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Pozdravljeni, gospod, ali ste prepričani, da je bil ICE uspešno sintetiziran? MA.HCI je sol. Za to reakcijo je potreben prost MA. Morda imate še kakšne druge korake?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Polimetilpenten (PMP) ? Ali mislite P2P (fenil-2-propanon)?
CH3NH2. HCl. = metilamin hidroklorid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, P2P ne bo reagiral z Ma*HCl. Aminska sol že ima stabilno vodikovo vez s HCl in elektronom dušikovega atoma ni treba napadati karbonilnega atoma =C=O. HCl morate odstraniti iz dušikovega atoma, da bi postal reaktiven. Zato je treba uporabiti brezmetilaminsko bazo.
 
Top