Nov postopek PMK 2503-44-8???!!!

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,

poskušal sem pridobiti informacije o predelavi novega pmk, ponujenega kot predhodnik CAS 2503-44-8, in našel sem nekaj, kar me skrbi.

CAS 2503-44-8 je 3'',4''-Dihidroksifenilaceton, zato bi ga lahko najprej uporabili kot običajen fenilaceton in dobili želeni izdelek z dodanim 3'',4''-Dihidroksi, kajne?
Predstavljajte si torej, da poskušate narediti prosto bazo z uporabo redukcije NaBH4, na primer, v tem primeru boste dobili:

3,4-dihidroksimetamfetamin (HHMA) ref: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11559034/

Je glavni metabolit MDMA, zato boste dobili nekaj podobnega MDMA, vendar ne pravega MDMA, kot se domneva iz predhodnika PMK MDMA.

Morebiti obstaja postopek, ki ga ne poznam, ker nisem kemik, za pretvorbo v pravi MDMA, če ima kdo več informacij ... vendar se trenutno to lahko običajno zgodi, zato bodite previdni.
V primeru, da ga obdelate na primer z alkalno hidrolizo, da izbrišete hidroksilno skupino, boste teoretično dobili P2P in ne MDP2P morda se motim, vendar je to tisto, kar ima več smisla.
Hvala.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ta prekurzor se lahko uporabi za proizvodnjo 3,4 metilendioksifenilacetona. Vendar bodo izkoristki nizki, stroški končnega izdelka pa visoki, zato obstajajo bolj optimalne sintezne poti.

OH skupine ni mogoče izbrisati, da bi dobili nesubstituiran fenilaceton.
 

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hvala ni dober izdelek potem.
 
Top