Question Sem novinec na tem področju, zato me zanima, ali mi lahko vsi posredujete nasvete, trike in podobno?

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Naj vam predstavim dogajanje: Že nekaj časa mi predpisujejo različna zdravila. Pred nekaj tedni se je moj psihiater odločil, da mi odvzame zdravilo Zoloft, ki sem ga do tega trenutka jemala že več let. Zaradi tega mi je ostala precejšnja količina zdravil.

Porodila se mi je misel, da bi lahko svoj presežek prodal za nekaj prepotrebnega denarja. Toda, kot je navedeno v naslovu, še nikoli nisem prodal niti kapljice proti kašlju, kaj šele tako močnih zdravil, kot je Zoloft. Zato sem se danes pridružil temu forumu, da bi se pozanimal o osnovah: koliko svojih zalog naj prodam? Koliko naj zaračunam glede na to, koliko se odločim prodati? S katerimi ukrepi lahko zaščitim svojo anonimnost, da se izognem krempljem organov pregona? Ali je sploh vredno prodajati jebeni Zoloft?

Za malo dodatnega konteksta (vendar ne na račun tega, da bi se sam obelodanil), razmišljam o prodaji tega Zolofta v majhnem študentskem mestu, kjer se nahaja moj univerzitetni kraj v podeželskem/predmestnem Mainu, ko se bo čez kakšen mesec ponovno začel pouk. Treba je tudi omeniti, da trenutno nimam avtomobila, zato bo treba do transakcij hoditi peš ali morda uporabljati javni prevoz.

Mislim, da če se bodo moje prve transakcije dobro iztekle, lahko prodam še nekaj presežkov in morda iz tega ustvarim polnopravno podjetje, vendar morda razmišljam preveč za naprej. Konec koncev mi izogibanje zaporu pomeni veliko več kot nekaj dodatnih dolarjev.

Za vse pripombe in nasvete sem hvaležen.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dvomim, da jih bo kdo kupil od vas. So SSRI, ki se običajno ne zlorabljajo, ker ne delujejo takoj in Ne povzročajo veliko evforije, stimulacije ali depresivnega delovanja na CNS.
Najboljša stvar, ki jo lahko naredite z njimi, je nič, čemur sledi, da jih podarite nekomu, ki je depresiven, ima napade tesnobe ect. ki si jih ne more privoščiti
 

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Hvala za nasvet, brat. Torej pravzaprav praviš, da v tem scenariju ni mogoče ustvariti dobička?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Pravilno.

Ob branju vašega prispevka, tudi če bi imeli kaj sočnega, kot sta Xanax ali Oxy, vam ne bi priporočal, da jih prodajate. Zasvojencem je običajno zelo očitno, kdaj je nekdo novinec in bi ga zlahka okradli.
 
Top