Zasvojenost z noidi

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 25, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi. a weak ago sem začel kaditi 5cl noids (malo kristala v glavi cigarete). i was a heavy weed smoker but weed don t hit anymore since noids took over.I tried to stop for but the urge is big af.
Če ima kdo kakšne nasvete, bi jih z veseljem prebral in uporabil, če je mogoče.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Pri tem bom subjektiven in iskren. Sintetični kanabinoidi so velik problem. Za prekinitev vse večje povezave med vami in tovrstnimi psihoaktivnimi snovmi morate vložiti moč in voljo. Za vas so že nadomestile konopljo in povzročajo razmere, v katerih se jim (po lastnih besedah) ne morete odreči. Toda obstaja tudi dobra novica - napisali ste to sporočilo, torej iščete izhod. In ta je resnična. Zavreči jih morate, zavreči vse zaloge, izbrisati vse stike, prekiniti vse vezi z ljudmi. kraji in situacijami, ki lahko izzovejo uporabo. Nato se podajte na pot odtegnitve. In nato se ponovno zgraditi. To ne bo enostavno, to je veliko težje kot pisanje prispevka na forumu. Toda alternativa je resnejša in bolj zastrašujoča. Dodatno gradivo lahko najdete na različnih spletnih straneh, namenjenih snovem, na primer tukaj: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/.
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Potrjujem, da sin noidi, ki sem jih poskusil, kot sta CladB in 4fAdb, povzročajo pravi umik ... in motijo tudi vaš prebavni sistem in vaš sistem izločanja ja, če veste, veste
 

barry

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Eden od pristopov, ki lahko pomaga, je postopno zmanjševanje uživanja noidov in hkrati ponovno uvajanje bolj zdravih alternativ za obvladovanje hrepenenja. Začnete lahko tako, da zmanjšate količino, ki jo uporabljate vsak dan, tudi če je to le majhno zmanjšanje. To združite z dejavnostmi, ki zaposlujejo vaš um in telo, kot so vadba, hobiji ali preživljanje časa s prijatelji in družino, ki vas podpirajo. Zamenjava navade z nečim pozitivnim lahko olajša prehod.
 

MissMary

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, hvala za vašo nit Za vas nimam nobenega nasveta, le vprašanje. Koliko teh stvari ste zaužili v enem tednu, da ste razvili takšno odvisnost?
 
Top