Ekstrakcija norefedrina in katina (fenilpropanolamina) iz listov kata in znanost

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Zanimalo me je, ali bi gojil liste kata za katinon za ADHD in morda pripravljal čaj iz kata. Prav tako pa bi nabrala nekaj dodatnih listov in jih pustila stati 48 ur, da se katinon razgradi v katin in norefedrin (fenilpropanolamin). Nato del fenilpropanolamina pretvorite v fenil-2-propanon in nato v metamfetamin z uporabo aluminijastega paladija galinstana ali aluminijastega galinstana ter paladija na ogljiku, drugi del norefedrina pa pretvorite v dekstroamfetamin z uporabo shake and bake breze z redukcijo litija. Ali pa morda samo uživajte katinon, če rastlina proizvaja dovolj katinona.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ker nisem imel prevoda za pretvorbo iz norefedrina v dekstroamfetamin, se pretvarjajte, da pretvorba iz efedrina v metamfetamin nima N-metilne skupine. Druga skupina je norefedrin v fenil-2-propanon. In pretvarjajte se, da je cikloheksil-2-propanon v propilheksedrin z uporabo nestrupenega amalgama aluminija galinstana in 500 mg paladija na ogljiku ter atmosfere CO2 in 24 ur ter 20 °C do 30 °C in etanol je aromatičen, zato je fenil-2-propanon v metamfetamin.
 

Attachments

  • 0w5iTzqMlu.jpg
    0w5iTzqMlu.jpg
    130.1 KB · Views: 10
  • RhPOFj1NYg.jpg
    RhPOFj1NYg.jpg
    28.3 KB · Views: 11
  • 3zE6TI1L9j.jpg
    3zE6TI1L9j.jpg
    27.1 KB · Views: 8
  • aPLH5givcx.jpg
    aPLH5givcx.jpg
    84.9 KB · Views: 10
  • KuZ3hVfy6n.png
    KuZ3hVfy6n.png
    10.7 KB · Views: 10
  • cpUlDs6xwN.jpg
    cpUlDs6xwN.jpg
    30.4 KB · Views: 9
Top