• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Event ne izbrišite niti sekunde!

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Okej, to ni bila drobna umetnost, da bi izbrisal svoje besedilo :) imam kakršna koli vprašanja v tem razdelku. Razumem vaše besedilo Heisenberg.... A litt little idea...germany is......of sure other countriess very bigger but make it sin the countriess to divide? bspw.: berlin, potsdam, dresden, köln, usw.......

Ali sem napačno razumel vašo idejo?

Ali je druga skupina nemška izbrisati? nihče ne more klepetati v njem maternem jeziku izven teme?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Napačno ste razumeli :)

Po uvedbi komercialnega oddelka za prodajo po pošti je uprava zdaj uvedla nov oddelek za lokalno prodajo po mrtvih rokah
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Hvala, Bro ..i razumel :) Hvala.
Everythink works Like this now?
So gar our Deals habe eben going great....nearly 😘
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
To sem prevzel od prijatelja wordmwina ')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Gospodje. To poglavje ni namenjeno samo prodaji. Podajte predloge o tem, kako bi lahko razdelek izboljšali. Izberite nekoga, ki bo moderiral to poglavje. Oblikujte lokalno skupnost kupcev in prodajalcev. Ne morete biti uspešen prodajalec, če delate po vsem svetu in pošiljate samo naročila na drobno. Vsa maloprodajna naročila morajo biti lokalna. Kupec mora hitro prejeti, kar je kupil, in mu ni treba čakati več tednov na svoje naročilo.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Strinjam se z vami.... organizacija bo težka ... V dnetu sem novinec, vendar sem do zdaj opravil le nekaj poslov, vendar nekaj vem o logistiki.....
Kakšna je vaša zamisel tukaj?.mora obstajati mod, ki ima načrt in distribuira po vsej državi? Kaj je treba prodati?

Še vedno je nekaj vprašanj
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Moderator mora vzdrževati zdravo vzdušje, po možnosti privabljati nove člane, uveljavljati pravila in pomagati novincem.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Razumem ... ekipa je tako dobra kot mod....ali je namenjena zasebni prodaji itd. ali bi morali izdelki prihajati s foruma?
Moram opraviti nekaj raziskav:)
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Ali pa naj bi bile vse tukajšnje države med seboj povezane?
Ali vam posamezni klexkerei niso dovolj? Iz izkušenj vem, da je s kolegom gordonom običajno šlo odlično
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Tematika, vendar izjemno vznemirljiva
 
Top