Vonjave aromatskih aldehidov

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Ali obstajajo substituirani brezaldehidi ali analogi benzaldehida (kot je tiofenekarboksaldehid), ki imajo enak vonj po mandljih kot benzaldehid (in bi jih morda lahko zamenjali z njim)?

Pred časom sem imel nekaj, za kar sem mislil, da je benzaldehid. Imel je močan vonj po mandljih in se je kondenziral z nitroetanom v nekaj, za kar sem mislil, da je P2NP (svetlo rumeni igličasti kristali). Zdaj moram vedeti, ali bi ta spojina lahko bila kaj drugega kot benzaldehid (kakšen drug aldehid).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
temperatura taljenja?
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Kaj? Če mislite P2NP, sem takrat uporabljal vse in nisem preverjal m.p.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
da p2np tališče
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Kot sem rekel, mi ni ostalo nič od tega p2np. Imam samo amfetamin, ki je bil izdelan iz njega. In tako ali tako trenutno nimam dostopa do laboratorijske opreme ali možnosti za izvajanje testov. Amfetamin je čuden, zaradi česar dvomim, da je to sploh amfetamin in ali je varen za uživanje; zato tudi nit.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Izmerite tališče amfetaminske soli. oprema termometer, kapilara iz tankega stekla in električni štedilnik. Če nimate ničesar, kar bi lahko preverili, ne boste mogli namestiti, kakšen izdelek imate. Najbolj nehvaležna stvar je ugibanje.
 
Top