• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Buy [OT] Posebni izpiski nemške banke ali notranje informacije

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

opdeu

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Potrebujem celotno zgodovino transakcij in bančni izpisek za preteklo leto za dva določena bančna računa v Deutsche Bank, za katera bi navedel IBAN.

Natančneje, posel bi se štel za opravljenega, če bi prejel naslednje dokumente za dva zgoraj navedena IBAN:
- celotno zgodovino transakcij (od odprtja računa do danes)
- bančni izpisek za preteklo leto

Potrebujem prave transakcije in ne ponarejenega izpiska.

Neobvezno: dodatno bom plačal, če mi boste lahko zagotovili vse račune Deutsche Bank (samo IBAN), povezane z istimi lastniki teh dveh IBAN.

Za potrditev vaše zmožnosti dostopa do banke boste morali zagotoviti nekaj informacij, ki jih bom lahko preveril:
- Ime in priimek lastnika obeh bančnih računov (če imena ne navedete, ni problema).
- Lahko preverim nekaj preteklih transakcij, tako da lahko potrdim, da je bilo delo opravljeno pravilno. Več podrobnosti vam bom povedal, če sprejmete delo.

Pišite mi s svojo ceno, če lahko to storite. Escrow se lahko uporablja.
 
Top