P2P(103-79-7) ponuja

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pred kratkim se je pojavilo nekaj ponudb kitajskih dobaviteljev, ki neposredno prodajajo P2P(103-79-7), ki so se mi zdele zanimive, saj kolikor sem se spomnil, je bil CAS na Kitajskem že pred časom prepovedan, pravzaprav so bili vsi novi prekurzorji razviti iz tega razloga.

Stopil sem v stik z njimi in po naključju, kot sem si predstavljal, je vsem zmanjkalo zalog tega CAS, ko so bile njihove ponudbe praktično nove, vendar so hitro ponudili alternativne predhodnike(5449,5413....).

Po mojem mnenju(praktično zagotovo) uporabljajo neobstoječe ponudbe P2P kot trditev, s katero privabljajo stranke, da bi jim namesto izdelka iz ponudbe ponudili predhodnike, to je stara prodajna tehnika.
Mislim, da ne bi smeli izgubljati časa z vprašanjem o P2P pri teh dobaviteljih, ker sem pri svojih virih ponovno potrdil, da je 103-79-7 na Kitajskem prepovedan, in da, verjetno nekateri dobavitelji tvegajo in prodajajo prepovedane CAS, vendar so v tem primeru dobavitelji priznani proizvajalci in je nemogoče, da bi tam proizvajali in prodajali prepovedane CAS, na Kitajskem so za to resne posledice in njihov posel s predhodniki je dovolj velik, da bi mu škodovalo prodajanje prepovedanega izdelka.

Kakor koli že, to je samo moje mnenje in lahko se motim, samo želim prihraniti izgubljeni čas drugim uporabnikom.
če komu uspe kupiti P2P neposredno od teh dobaviteljev na Kitajskem, ga prosim objavite, ker bi bilo vsaj radovedno.
Hvala.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Menim, da je treba nekatere.. Brati!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 V zvezi s tem sem bil tudi v stiku z njimi, ko sem dobil enak odgovor, da ga ni na zalogi in da bodo navedeni izdelek odstranili...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
S kitajskimi dobavitelji sodelujem že več kot 15 let. Nikoli se nisem srečal s prepovedanimi položnicami v prodaji pri običajnih prodajalcih.
Vse vprašljive ponudbe so običajno prevara.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ali je efedrin zdaj na Kitajskem prepovedan izdelek? V Indiji?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Efedrin v čisti obliki je prepovedan v vseh državah, ki so ratificirale Konvencijo ZN o drogah. Toda v nekaterih državah, kot sta Indija in Bangladeš, je mogoče dobiti zdravila, ki vsebujejo efedrin. Takšni viri niso primerni za sintezo v velikem obsegu, vendar jih je za majhne količine povsem mogoče uporabiti. Proizvodnja metaefedrina daje prednost v obliki D-izomera.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ali mi lahko pošljete Pm in me usmerite v pravo smer?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Zanima me, ali obstajajo prodajalci, pri katerih bi lahko preprosto kupil čisti efedrin / psevdoefedrin, jod in rdeči fosfor. Namesto da bi čistil tablete in strgal škatlice vžigalic.

Pot P2P je primerljivo precej dela in še vedno bi morali izolirati dekstro.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nekatera zdravila, ki vsebujejo efedrin, so na voljo tudi na Kitajskem. Prosta prodaja, brez recepta.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kje in kako ga prenesti v nas, ne da bi dvignili obrvi?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Seveda so vam lahko pošljem seznam CAS in jih poskusite kupiti na Kitajskem in videli boste.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Še ena ponarejena ponudba:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
yep got the same awhile back, ol' bait and switch
 
Top