Metoda priprave P2P iz omrežja

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
S sintezo 1-fenil-2-acetona je mogoče sintetizirati tudi z naslednjimi metodami: sinteza fenillacetona

V reakcijsko steklenico dodajte 26,67 g (0,20 mol) brezvodnega aluminijevega triklorida v prahu in 36 ml (0,40 mol) brezvodnega benzena, med mešanjem počasi dodajte l0 ml (0,l0 mol) fenilacetilklorida in ohladite v hladni vodni kopeli. Po hranjenju segrevamo v oljni kopeli pri približno 95 ℃ in mešamo, dokler se ne izloči več plinastega vodikovega klorida. Reaktant ohladimo na sobno temperaturo in v stožčasto steklenico ob mešanju nalijemo 65 ml koncentrirane klorovodikove kisline in 80 g zdrobljenega ledu. CHCl3 ekstrahira organsko fazo, nato pa organsko fazo po vrsti sperite z 20 ml vode, 8 ml 20 % NaOH in 20 ml vode, posušite in filtrirajte brezvodni natrijev sulfat, obrnite in izparevajte, da odstranite CHCl3, ter z dekompresijsko destilacijo zberite 68-70C/-F, da dobite 11,12 g brezbarvne tekočine. Izplen je 75 %, Rf=0,68 (kromatografija na silikonski plošči, kloroform kot sredstvo za raztapljanje).
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Ali mi lahko učitelj pove vse potrebno gradivo? Hvala.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Članek izhaja iz interneta in ni bil potrjen. Če obstaja reagent, ga lahko poskusite sintetizirati.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Učitelj, zadnjič mi ni uspelo sintetizirati, ker moj psevdoefedrin ni nevtraliziral kisle baze. Ali je glicin najenostavnejša metoda sinteze fenilacetona
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Ne hitite z izvajanjem poskusov, preberite več forumov. Najpreprostejši P2P izhaja iz predhodnika BMK, kar je odvisno od tega, ali je v vaši državi zakonit.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Katera metoda je najhitrejša za sintezo metamfetamina iz fenilacetona
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Vedeti morate, katere reagente imate na voljo in kako jih uporabljati. Osebno priporočilo - metoda aluminijevega amalgama in metoda natrijevega borohidrida. Čas uporabe aluminijevega amalgama je kratek, vendar majhen obseg, obseg natrijevega borohidrida pa je velik, vendar je čas nekoliko daljši. Preberete lahko (Barton) teme.
 
Top