P2P prek benzaldehida in MEK

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
je hitrejši način boljši v velikem obsegu samw kot uporaba mehiških fantov
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Žal mi je, ampak to sporočilo nima smisla
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Našel sem tudi ta dokument in zdi se mi zelo obetaven. Sliši se, kot da je ta pot preverjena s strani forenzičnih kemikov. Vendar še nikoli nisem slišal za kakšne rezultate iz resničnega življenja. Upal sem, da bi ta postopek lahko pomagal postati neodvisen od P2NP Fe/HCl ali nitroetana na splošno.
Ali je bil kdo s tem uspešen?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Tukaj je povezava do celotnega dela 1 dokumenta. Je nekoliko nadležna, saj je treba vsako stran odkleniti tako, da počakate na 10-sekundno odštevanje oglasov ali se prijavite. Na svojem pametnem telefonu sem enkrat opazil, da so se ključavnice strani pomotoma pojavile med posameznimi stranmi. Tako lahko pametni telefon zagotovi način za ogled, ne da bi čakali 10 sekund za vsako stran. Vendar imejte v mislih, da je del 2

 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
ameriški gopnik je priložil ta članek. vendar je enostaven način za dostop do raziskovalnih člankov sci-hub.wf, ki bi ga večina od vas morala poznati.
samo kopirajte in prilepite številko DOI članka in pdf se bo odprl.
kot je ta povezava tukaj. https://sci-hub.wf/10.1016/j.forsciint.2016.03.034

Če bi to delovalo tako kot v dokumentu, lahko pričakujete približno. 75 g P2P iz 100 g benzaldehida.
MEK je zelo poceni in mislim, da lahko 6-10-kratni molarni presežek, ki ga uporabite po reakciji, destilirate in ponovno uporabite v naslednji seriji. Vse razen benzaldehida je v prosti prodaji, kar mi je bilo najbolj všeč.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ali je kdo opazil, da forenziki v vsakem od prejšnjih korakov vržejo nekaj benzaldehida ne le pri prvi reakciji kondenzacije, ampak tudi pri drugih, ki so na seznamu še naprej? Vsi zapisi o tej reakciji, ki jih nisem našel in niso od strokovnjakov, nikoli ne vključujejo benzaldehida v več korakih, vendar je tudi izkoristek veliko manjši. Zdi se, da so forenziki dobili veliko boljše izkoristke. Domnevam, da bi bili izkoristki, če bi do potankosti sledili navedenemu forenzičnemu dokumentu, veliko boljši, čeprav bi porabili nekaj benzaldehida.
 
Top