Pakiranje zdravil

Mathys

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Hej,
Ali ima kdo od vas izkušnje, kako zapakirati droge (zlasti tiste, ki imajo zelo močan vonj, kot je konoplja) brez vonja?

Ali je dobro znana metoda z vakuumom res najboljša metoda ali obstajajo druge malo znane metode, ki so boljše?

Hvala za odgovor ;)
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kopiraj in prilepi objavo na redditu:

Bodite previdni, to je zelo nevarno in pomembno je, da pretehtate možnosti. To je vse, kar vem, upam, da je v pomoč, in ne pozabite dvakrat preveriti. Ne bi želel, da bi kakršne koli napačne informacije ogrozile varnost nekoga drugega.

Namesto zasebnega podjetja uporabljajte poštno službo Združenih držav Amerike (USPS). Ker je USPS vladna organizacija, je za odprtje vašega paketa potreben nalog za preiskavo - pri zasebnih podjetjih tega ni.

Ves čas uporabljajte rokavice in jih pri vsaki plasti vakuumskega zapiranja zamenjajte s čistimi. Paket vakuumsko zaprite v zrakotesno vrečko. To ni dovolj za varno izogibanje psom, ki iščejo droge, zato ga zaprite v vrečko za purane (posebna vrsta vrečke s kristali za odišavljanje). Na vrhu vakuumskega pakiranja naredite še nekaj plasti, morda še eno vrečo za purana, in jo pošljite glede na velikost. Obstajajo različne zamisli o tem, kako dejansko poslati, zato si jih lahko ogledate in si zamislite nekaj, kar vam bo ustrezalo.

Glavna točka je vakuumsko zapiranje in uporaba dezodorantnih vrečk, ki dejansko zadržijo/neutralizirajo morebiten vonj. Razmislite o vsebnosti vonja in teži ... poskusite, da bo teža paketa in njegove vsebine smiselna.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/safe-packaging-of-the-stuff-for-post-delivery.197/
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Uporabite motorno mazivo in očistite površino, na kateri delate, ter vsakič zamenjajte rokavice. dajte 3 ali 4 plasti. za stvari, ki res smrdijo, se zelo dobro obnesejo aluminijasti foliji. in vakuumsko zaprite, če je to mogoče.
 
Top