Občutek panike in seziure pri substituiranih katinonih

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Najprej ne zlorabljam poživil, to bo o dveh snoveh a-PiHP in NEP, to so moji časi in podrobnosti o odmerjanju, vse to je v razponu približno 3 mesecev

nimam nobenih resnih zdravstvenih težav ali diagnoz, vendar je moj oče umrl zaradi sladkorne bolezni

osebno jem kratom s sirupom proti kašlju, ki vsebuje DDV ali klopeniramin melat, vem, da se sliši čudno, da jem kratom s sirupom proti kašlju, ampak tako ga uživa moja država, z običajnim sadnim sirupom mi povzroča glavobol in slabost

prvič a-PiHP 50 mg peroralno čutim evforijo

drugič a-PiHP 50 mg peroralno čutil evforijo in, nato ponovno odmerjanje dobili malo neprijetnosti, vendar zelo blag, da se je poslabšala vsakič.

Tretjič sem NEP 50 mg peroralno in 30 mg rektalno začutil le prvič, pri ponovnem odmerjanju pa sem dobil večjo neprijetnost kot prejšnjič.

četrtič, petič, šestič vse je šlo z dvema odmerkoma, vendar po tretjem odmerku sploh ni bilo evforije samo te
Simptomi
tesnoba
napadi panike
občutek, da bo prišlo do napada
tresenje
blago razbijanje srca
blaga slabost
stiskanje v prsih (redko)
boleča desna rama, ki ni boleča , ampak je kot pri življenju z utežmi in je boleča in utrujena
občutek omedlevice in občutek, da se vrtiš in se sesuvaš, kot ko poklekneš zaradi premalo spanja


ne glede na to, kolikokrat poskusim, ne glede na ROA, to ni evforija srečni občutki za mene samo ti simptomi

Ali kdo ve kaj o tem?

Ali naj poskusim nadomestne amfetamine, kot je 3-MMA? Ali bi se znebil težav?

P.S. Sem laik in ne kemik ali kar koli v zvezi z znanostjo.
P.S.2 vsi niso bili bunk in so prišli od zelo zaupanja vrednega prodajalca
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Pozdravljeni. Navedeni odmerki se lahko štejejo za visoke, v primeru NEP pa celo za težke. Glede na uporabo kratoma lahko pride do navzkrižne tolerance, vendar menim, da ta ne dosega takšne stopnje, za katero bi morali jemati takšne odmerke. Glede na to, da ste navedli, da ne zlorabljate stimulansov. Poskusite zmanjšati odmerke in začnite na primer z 10-15 mg.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
dopaminergični stimulansi so znani po tem, da povzročajo tesnobo, pirrovaleroni (mdpv, a-pihp, apvp itd.) pa še bolj. Če sem iskren, bi priporočal prehod na druge stimulanse.
 
Top