Pentedrone

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni, ali se kdo ukvarja s sintezo pentedrona?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ne pozabite le upoštevati povečanja molske mase za 29 glede na 2-bromopropiofenon (in ne 4'-metiliranega)
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Spomnim se, da sem tu že videl sintezo pentedrona, vendar je ne morem najti🤔
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Na kratko: Friedel-Craftsova acilacija toluena ali benzena s pentanoil kloridom v prisotnosti brezvodnega AlCl3, pri čemer nastane aril n-pentil-1-on, ki je bromiran na položaju 2. Tu imate več možnosti, pazite le, da so alfa-halogenirani ketoni znani lakrimatorji, in ta reagira z metilaminom, najbolje v 2-metil-pirolidonu, da se dobi vaša prosta baza, ki se uplinja z vodikovim kloridom v nepolarnem topilu, s katerim je bila ekstrahirana, da nastane končni surovi trdni proizvod, ki se pred uporabo po možnosti rekristalizira. Veliko sreče in veliko uspeha!
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Najlepša hvala!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ne pozabite, da je to samo izlitje iz mojega spomina in vedno morate slediti eksperimentiranim zapisom postopkov samo takrat, ko so vam jasni... v bistvu je bromirani intermediat sem skoraj prepričan, da sem ga videl tukaj na seznamih, tako da tudi če dobite škodljivo snov, je že dovolj čista za vas (čiščenje tega je težavno) in morate narediti samo zadnji sintezni korak in sol iz tega
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Da, to je res, kot pravijo u, da so droge ni tako enostavno, če u dont know what u do
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Obstajam zato, da bi bili ljudje motivirani za razumevanje molekularnega znanja, preden prevzamejo pripravljalne poskuse, ki lahko predstavljajo nevarnost zanje in celo za druge ... tudi sam sem naredil veliko neumnih napak, vendar sem preživel in se iz njih učil.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Ali kdo ve, kako sintetizirati NEP (N-etilpentedron)?
 
Top