Question Pfizer xanax 2mg steklenička in škatla

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Iščem, da bi svoje ponarejene tablete spravil v zapečateno stekleničko xanax 50 count in natisnil tudi škatlo. Ali kdo pozna dimenzije škatle in/ali velikost stekleničke v ml?

Hvala.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Samo dobi pravi xanax dude o_O Upam, da niso narejeni s slabimi snovmi, ki jih jemljejo za ponarejene xannyje
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Alprazolam farmacevtske kakovosti od velikega farmacevtskega proizvajalca, ki za nakup pri njem zahteva licenco. Tudi ustrezna oprema. Samo neaktivne sestavine niso povsem enake
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Dobro :) Prosimo, da vsaj ponarejene naredite s pravim alprazolamom. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
V tem primeru bi priporočal, da natančno obliko škatle poiščete na Kitajskem.
Obstaja veliko prodajalcev na Aliexpressu, ki prodajajo nalepke in stekleničke za ponarejene vitke blagovne znamke, kot so Tris, Wockhardt ali druge.
Če najdete te prodajalce, vam bodo zagotovo pomagali tudi pri vaši zahtevi.
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Hvala za nasvet! Nikoli nisem niti pomislil na to, da bi si priskrbel etikete in škatle. Preprosto kupim farmacevtske steklenice iz Alibabe v razsutem stanju, natisnem nalepko in dodam nekakšen pečat za nedovoljeno poseganje. Samo Braillove pisave nisem mogel dodati v škatlo. Bom pogledal naokoli!

To ni najbolj etično, vendar v lokalnem okolju vedno znova vidim naprodaj ploščice xan, ki zagotovo niso narejene z alprazolamom in zagotovo ne izvirajo od farmacevtskega proizvajalca. Pomislil sem, da bom ponudil boljšo alternativo
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Pojdi za to, dokler boš tiskal samo xannies s pravimi Alpra..to ponarejanje obložene tablete je treba ustaviti
 
Top