PH bmk ??? Basify???

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni vsi:D
Rad bi vprašal, kakšen ph mora biti Bmk po bazifikaciji ...???? Ali se s tem poveča YELD???? Nekateri ljudje preprosto preskočijo ta korak. Kakšna je razlika??? Uporabljam metodo leuckart wallach:( brez spektakularnih yelde:(
Ali bi visok ph bmk povečal moje rezultate????
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BMK 5449 je že omiljen recimo, da je to že natrijeva sol in bi moral biti test v vodi zelo alkalen zaradi prisotne preostale baze. Zato je dodajanje kakršne koli baze, kot je NaOH, popoln nesmisel.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Razumel sem, da nisem navedel, kaj bmk... bmk sintetiziran iz enega od predhodnikov, kot je apaan. Torej, kakšna je razlika, če uporabimo kot naravnost v leukartovem valu ali basify in nato leukartovem valu. Če je potreben Basify, potem mora biti ph Bmk basif?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Za vse na desetine različnih različic "BMK" ni splošno veljavnega odgovora. BMK, ki je bil prej drugo ime za fenilaceton, P2P, v novem kitajskem jeziku pomeni le "neposredni predhodnik P2P". In obstaja veliko možnosti
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ok :D poskusimo še na drug način...
Pripravljam keton iz apaana... ph po tem koraku je nizek. NA TEJ TOČKI NEKATERI KEMIKI BAZIRAJO BMK, DA BI DVIGNILI PH, NEKATERI PA GA UPORABLJAJO TAKOJ.
[Če si ogledate ta pdf, ki ga je naredila policija o pretvorbi apaana, lahko najdete, da je bilo to omenjeno].
Moje vprašanje je bilo, kakšen vpliv na reakcijo leuckarta walacha ima ph bmk???? Svojega ne uporabljam in preden porabim kakršno koli jedko, se raje vprašam, ali je vredno.
 
Top