Looking for a vendor Tablete farmacevtske kakovosti, Adderall, Ritalin, Concerta, Anavar, Winstrol.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Dober dan, fantje!
To je neke vrste vprašanje in tudi nit, ki išče prodajalca.

Vprašanje je preprosto, kako lahko dobimo v roke vse tablete, omenjene v naslovu, na ravni kakovosti farmacevtskega razreda? Torej nobenih doma stisnjenih tablet, ničesar, kar je bilo kuhano v neki kleti/mikrovalovni pečici.

Iščemo prodajalce ali metode, s katerimi jih lahko sami dobimo brez povezave (odhod in srečanje s povezavami, pokvarjenimi posamezniki, ponarejenimi recepti ali karkoli drugega).
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
V ZDA je trenutno veliko pomanjkanje zdravila Adderall. Večina lekarn ne more izpolniti niti receptov. Dvomim, da boste našli kaj veliko drugega kot stisnjen metamfetamin itd. V vsakem primeru v zvezi z Adderallom.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Za pojasnilo: "Pri tem je treba upoštevati, da so kemijske snovi in kemijski postopki v kemijski industriji zelo pomembni:
Ne iščemo prodajalcev, ki lahko dobavijo sestavine za izdelavo teh zdravil.
Iščemo tablete v blistrih, škatlicah.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Prav tako se zdi, da ljudje ne razumejo, da ne iščemo Xanaxa, Oxyja, Diazepama ali česar koli, povezanega z opioidi/noidi.

Želimo pridobiti Adderall, Ritalin, Concerta, Anavar, Winstrol ali katera koli zdravila, ki delujejo podobno kot ta.
Adderall, Ritalin in Concerta so zdravila za ADHD.
Anavar in Winstrol sta oralna anabolična steroida.
 

snake123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,

iščem tudi anabolične steroide, bodisi anavar ali winstrol v obliki peroralnih tablet (ne surovine, namenjene za njihovo izdelavo, samo preproste farmacevtske tablete, pripravljene za uporabo). Prosim, pošljite sporočilo ali odgovorite z vsemi informacijami. Nahaja se v ZDA.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
njegovo res enostavno kuhati svoj test , decca ali celo winny dbol kot tekoče oralno . lahko najdete surove praške na Alibaba.
 
Top