Fiksi in kemikalije

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
kaj menite o knjigah thikal in phikal? Ali jih je kdo uporabljal? Za tiste, ki jih to zanima, objavljam povezavo na pdf
https://erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal_print.txt
https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/hive/hiveboard/picproxie_docs/000532880-Alexander_Shulgin_and_Ann_Shulgin_-_TiHKAL.pdf
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Zahvaljujem se vam, dober gospod.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
To vsekakor niso najpreprostejši recepti, vsekakor pa jih mora prebrati vsak psihokemik.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Te knjige so klasične. Obe imam v knjižni obliki, pa tudi Total Synthesis I in II.
Ja, vsi tako hitijo, da morajo opraviti sranje, iščejo recept, predlogo bližnjico, prelomnico. Človeka bo na koncu blagoslovila sreča, vendar ne bi smel nikoli računati nanjo za preživetje, kaj šele, da bi zadel priložnost, ki spremeni življenje, in si dvignil nogo v življenju. Razumeti je treba, da je koristna sreča tista, ki jo lahko vzgojimo, zgodi se, ko se srečata priprava in priložnost. Priložnosti vseh vrst hodijo naokoli, a če človek ni pripravljen, iz nje ne bo ničesar naredil, niti je ne bo prepoznal in se bo pritoževal, da mu sreča nikoli ne pride na pot.

Ta misel me spominja na citat Abeja Lincolna:

"Dajte mi šest ur, da posekam drevo, in prve štiri bom porabil za brušenje sekire".

Kakor koli že, so kakšne stare čebele še žive? Tukaj je novost, kajne? Dolgo je trajalo, preden so jo uredili, a odkar je panj izginil v zrak, se nobena druga stran ni počutila kot doma, ki bi združevala razprave na dobri ravni, spodobno organizirane, podprte s strokovnjaki, ki prinašajo aktualne informacije in rastejo.

BB, We salute you!
(z "mi" mislim na množico, ki se samo strinja. Ne ljudi, ki se motijo).
 
Top