Stiskalnice in žigi za tablete

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, povsem nov na tej spletni strani in upam, da bi lahko dobil kakšno koristno pomoč.

Želim ustanoviti lastno organizacijo za tablete XTC, vendar nimam pojma, kje naj začnem. Pridobiti moram spodobno stiskalnico za tablete, ki lahko naredi serije približno 2-3k tablet naenkrat, žig (nimam pojma, kje bi jih dobil) in vezivo za tablete. Raziskoval sem stiskanje in zdi se, da lahko kot dodatno polnilo uporabim koruzni škrob in rezalno sredstvo, kot sta speed ali benzokain, da ostanejo tablete trdne in porabim manj MDMA (prosim, prosim, popravite me, če se motim).
Če me lahko kdo usmeri v pravo smer, kje lahko dobim stiskalnico za tablete, primerno za to operacijo, ne da bi jo podjetje, ki sodeluje s fedicijo, označilo ali izsledilo, in kam naj jo naročim. Prav tako žig za obliko tablet in vezivo za tablete, da ostanejo tablete (seveda).
Veselim se vaših odgovorov!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Priporočam vam, da kupite stiskalnico za tablete (TDP5, itd.) od družbe alibaba. Prodajajo ga. Samo pošljite jo po delih, kot so 2-3 različni paketi, nesestavljeno in ne bo nobenega suma. Kitajski prodajalci vam ne bodo povzročili nobenih težav.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
ali veste, kako se izdelajo dvobarvne tablete, kot je bila tista, ki jo je imel nizozemski mojster?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Če želite dati tabletam na vsaki strani drugačno barvo, jih lahko preprosto nanesete farmacevtsko glazuro: raztopino šelaka v etilnem alkoholu z barvilom.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
kakšen razlog, zakaj noben drug proizvajalec ne proizvaja več enakih plesnih tablet Q? zdi se, da dosegajo višje cene
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Menim, da je to marketinška poteza, da bi bilo blagovno znamko težko ponarediti. V vsakem primeru proizvodnja dvobarvnih tablet zahteva več sredstev kot enobarvne tablete. Vendar je to povsem mogoče. Ko ste jo razčlenili, je bila barva notranjosti Q Dance enotna ali dvobarvna?
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Veliko časa in truda, to je vse, kar lahko rečem. Naleteli boste na veliko težav! Toda vse to je dobra krivulja učenja. Med delom boste morali prilagajati polnila in veziva ter tekoča sredstva. Pri mojih sta imeli veliko vlogo sobna temperatura in vlažnost. Cenejše je, če si vezivo z vsemi sestavinami pripravite sami. Sicer pa lahko potrdim in jamčim za firmapress . Tega lahko kupite pri podjetju lfa. V njem je vse, kar potrebujete, in vsa tekoča sredstva in trdila, ki jih bodo vaše tablete potrebovale. Tukaj sem šele nov, vendar je to nekaj, o čemer imam precej informacij. Vabljeni, da mi pišete, z veseljem vam pomagam, kjer lahko.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kalcijev stearat kot tekoče sredstvo (<3 % celotne količine). Mikrokristalna celuloza kot vezivno sredstvo. Za uspeh je najpomembneje, da so bila vsa sredstva (tekoče sredstvo, vezivno sredstvo, barvilo, glavni izdelek) v obliki enakih zrnc ali kristalov enake velikosti. Potem bodo tablete zlahka vtisnjene.
 
Top