Priročnik za stiskanje tablet

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Prevod je namenjen izključno za izobraževalne namene.

Vodnik za stiskanje tablet

Sestavine in orodja:
1. MG tehtnica, ki tehta na 1 mg ali 0,001 g
2. Alprazolam ali aktivna sestavina
3. Stroj za stiskanje
4. Veziva
5. Izbrana matrica
6. Mešalnik ali Vmixer
7.Sifter ali sito

MATEMATIKA

To vprašanje bo čim bolj preprosto, da bi ga lahko razumeli v celoti. 1 g alprazolama je 1000 mg. Vsak Xanax je 2 mg aktivne sestavine. To pomeni, da bi morali na 1 g zdravila Alprazolam dobiti 500 tablet Xanax. Ploščica zdravila Xanax tehta 250 mg. za vsako ploščico v vaši mešanici boste potrebovali 248 mg neaktivne sestavine. Za 500 ploščic je to 124 g veziva in 1 g alprazolama.

*1g Alp + 124g veziva = 125g/500 (ploščic) = ,250 na ploščico

Mešanje

Mešanje zdravila Alp ni tako težko, kot se zdi, da ne pride do vročih točk. Obstaja veliko dezinformacij, zato sem tukaj, da zagotovim resnico. Nekateri ljudje mešajo 20 minut s stresanjem posode Tupperware, čeprav to metodo močno odsvetujem. Boljša metoda za POOR MAN je, da dobite poceni mešalnik iz trgovine, dajte svoje aktivne in neaktivne skupaj in mešajte za dobre 10-20 minut, medtem ko stresate. Nato zmešano serijo prelijte skozi drobno mrežasto sito, da se prepričate, da ne puščate nobenih grudic Alp. Alprazolam je po naravi grudast. Ko ga presejate, ga ponovno zmešajte in se prepričajte, da je temeljito premešan. Način RICH MAN's je enak, vendar namesto poceni mešalnika uporablja Vmixer. to bi vam lahko prineslo do tisoč evrov.

Zmešani praški so zdaj pripravljeni za stiskanje.

TDP-0 (ročna ročica)
Obstaja veliko dezinformacij, ki pravijo, da ta strojni pritisk onemogoča izdelavo palic. Ta stroj opravlja delo, vendar je potrebno veliko ročnega dela, če imate velike mišice, potem opravlja delo, ki ga je mogoče pobrati za nekaj sto evrov.

TDP-5 (enojni mehanski)

TDP-5. Ta stroj je verjetno najboljši, ko gre za stiskanje lahko naredi približno 5000 tablet na uro je cenejša alternativa za ZP-9, dokler so matrice, ki jih dobite, dobre, bo ta stroj opravil svoje delo v Evropi je 1 kraj, kjer običajno dobim matrice, ki je Ldnmetal, ki jih lahko google

ZP-9 (rotacijski)

To je ena najboljših možnosti, vendar lahko včasih stane od nekaj tisočakov do deset tisočakov. In je ogromen v primerjavi s tdp0, tdp 1,5, tdp 5 itd.

V glavnem sem uporabljal tdp0 in tdp5, če fantje potrebujete kakršno koli pomoč glede veziv mcc magnezijev stearat samo objavite tukaj to je grobo vodilo enako načelo velja za izdelavo tablet xtc iz mdma

Stroje za stiskanje tablet lahko najdete na Alibabi z iskanjem stroja za izdelavo bonbonov ali stroja za bonbone itd., ki ga dobite v ločenih delih in sestavite ali sami.

Za matrice v Evropi je najboljša stran ldnmetal

Pozabil sem omeniti, da je najboljša možnost, če potrebujete pripravljeno rešitev za vezavo, firmapress.

Še enkrat želim prijetno branje.
 

Anonymous123

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Thx for ur guide zelo koristno
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ali lahko razložite, kako to storiti
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Kaj morate vedeti in kaj pojasniti? Razmerja so podana
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ldnmetal imajo zelo dobre diete. So dražje od tistih z aliexpressa, vendar se splača.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ali lahko pripravite vodnik, kako izdelati tabelo za tiskanje
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Oglejte si YouTube, kjer je na voljo veliko informacij
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Takoj ko bom končal svoj, bom naredil kako!
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Sem že iskal in ga nisem našel
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kako dolgo bi pustili delovati mešalnik V? Izbrala bom vezivo firmapress, saj me malo skrbi, da bo imelo moje vezivo bistveno drugačno gostoto in tako razmerje 1 g alprazolama in 124 g veziva morda ne bo dalo 2 mg na ploščico. Hvala za navodila.
 

IntrusiveReaction

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 5, 2022
Messages
6
Reaction score
10
Points
3
TOPTDP ima veliko cenejše matrice. Imajo celo zabavne matrice, če me razumete;). So zelo vljudni. Veliko bolj vljudni kot številna druga kitajska podjetja.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Bi pritisnil xanax, če bi bilo potovanje v času pred 10 leti
 
Top