Pink NASA 2C-B FUD v Združenem kraljestvu

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Na redditu je nekaj FUD-a o tem, da je UK 2C-B posrane kakovosti, saj je bilo 6 milijonov tablet slabo pomešanih, zato v tabletah ni enakomerne porazdelitve 2C-B.

Popolna neumnost.

Trditev je, da je bilo 6-7 milijonov tablet izdelanih s postopkom mešanja, ki je trajal le 1 uro, medtem ko bi moral biti 24, kar pomeni, da preprosto ni zagotovila, da je v vaši tableti kakršen koli izdelek.

Za 7 milijonov tablet bi potrebovali 140 kg čistega 2C-B in ~1500 kg firmapressa ali polnil/veziv itd.

Tega nikoli ne bi bilo mogoče izdelati, izdelati, sestaviti in stisniti naenkrat.
Rad bi videl laboratorij, ki proizvede to količino 2C-B v eni sami seriji... Da, nekdo bi lahko kupil to količino čistega izdelka za stiskanje, vendar sta celo stiskalnica za tablete in mešalnik, ki bi lahko sprejela to količino, izjemno draga in bi bila najverjetneje povezana z laboratorijem, ki proizvaja opremo. Bolj verjetno je, da se z manjšo opremo v določenem časovnem obdobju izdelajo veliko manjše serije, kar pomeni, da ta težava ne bi bila na celotnem območju 6-7 milijonov tablet, izoliranih v Združenem kraljestvu.

Če torej proizvajate rožnato zdravilo NASA 2C-B in se sprašujete, zakaj je prodaja počasnejša (dvomim, da ima to vpliv na realni svet), se tega le zavedajte.

DsBMmrQWXZ


Če se želite nasmejati, preberite nekaj komentarjev na redditu
  • /r/2cb/comments/15zkyeg/dangerous_nasa_rocket/
  • /r/2cb/comments/15zns2p/uk_pink_nasas/
Ljudje govorijo neumnosti, kot je "stehtal sem svojo tableto in je bila 19 mg, zato je bilo verjetno samo 12 mg od tega 2C-B".
Ljudje so neumni.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
To je dobro utemeljen prispevek. Cenim, da si vzamete čas in s preprosto logiko odpravite nesmisle.

Bili so zlati časi, ko so bili RC samo kakršna koli kemikalija, ki naj bi bila, in so bili dobavljeni v obteženi vakuumsko zaprti vrečki prek nizozemskih prodajalcev clearnetov. Takrat si lahko šel na darkweb in bil prepričan, da je bil tvoj LSD prav to. Prevaranti, poceni, brezdušne lupine, ki jih ne poganja nič drugega kot pohlep, so postavili vse poti drog na isto raven kot ulične droge.... In tudi te so slabše kot kdaj koli prej!

Včasih ste lahko na ulici kupili metamfetamin in bili prepričani, da je to metamfetamin, ker je bil najcenejši, kar je lahko bil. Nbomes, fentalogi, kokain, ki so ga razrezali z amfetamini! Zakaj ne moremo uživati drog, ki jih želimo?

In zdaj še množice napačnih informacij? Korupcija je globoko zakoreninjena in bolna. Zame je edina pot naprej samozadostnost. Kje je zaupanje.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Osebno ne maram ničesar v obliki tablet vem, da je to iz marketinških razlogov in da bi zaslužil denar domnevam, da sem samo star prdec, ki ljudem govori, naj se držijo stran od mojega travnika, ko rečem, da ne zaupam tabletam, se ga spomnim stisnjenih mikro točk morda sem še vedno plašljiv, ampak za vaše informacije bro
 
Top