Question Pls Pomoč.. I fucked up (amfetamin)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Torej za kontekst. V polietilensko vedro sem nalila 550 ml svojega olja in 1100 ml metanola. Ko sem vse skupaj zlil tja, sem dodal čisti kofein (približno 400 g) in ga prav tako naenkrat zlil tja. Nato sem vzel metlico in začel vrteti sestavine kot nor. Vem, da je bilo vse skupaj precej skrivnostno (imam dobro opremo s čašo, magnetnim mešalnikom itd. Vendar ne tam).

Potem sem vanjo vlil žveplovo kislino 50 % (dobil sem samo Luke 100 ml max), dal sem vse im.there, ker se ni nič zgodilo Ph je padel z 10,40 na 9,8 in sem bil prazen na kislino..
Zato sem se odločil, da raztopino prelijem v steklenice in jo shranim v hladilniku, dokler ne dobim nove kisline (tokrat mi je uspelo dobiti 98 odstotkov, še vedno pa im dostavo).

Moje vprašanje je. Ali sem se tako zelo zmrdoval, da jo moram zavreči, ali je mogoče rešiti svojo raztopino s samo več kisline, da se zniža na 6,7-7 ph.

Ali je mogoče, da kofein upočasni reakcijo med kislino in glavnimi sestavinami? Ker sem prvič naredil brez kofeina in je delovalo precej dobro (majhna serija 50 ml in dobil sem 30 ml kisline).

Super bi bilo, če bi mi kdo lahko razložil mojo napako.

Najlepša hvala, fantje !
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ne postopajte tako, najprej vzemite svoje olje in ga raztopite v razmerju 1:1 v metanolu ali acetonu ter kapajte žveplovo kislino, prav tako raztopljeno v razmerju 1:5 v acetonu, kapajte po kapljicah ob stalnem mešanju, dokler ne dobite sulfata pri ph5-6, ko je ta filtriran, nato pa dodajte izbrani kofein. Če je suh, lahko dodajate metanol, dokler ne dobite ustrezne konsistence.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Bro zdi se, da ima vsak drugačen recept, ki so ga povedali, da je njegov Vetter dati kofein pred kislino lol moje vprašanje je, ali lahko ponovno reagiram na mojo serijo ali je zajebal. Moja ideja je bila, da kupim 98 odstotkov žveplove kisline in poskušam znižati ph.. Ali to deluje?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
In veliko fantov mi je zlato, da bi moral biti ph 6,8-7 Navzdol do 5 Amfetamin se raztopi so rekli
 
Top