• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Goljufije z računi - črpanje denarja

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni. v evropi je pogosto, da napadalci z zvijačo prisilijo ljudi, da jim posredujejo prijavne podatke za bančni račun, nato pa z računa dvignejo denar. Ali druge prevare z denarnimi prenosi. Na katere račune prenašajo denar? Noben račun ni anonimen. Po prijavi policiji se kmalu ugotovi številka računa, na katerega je bil denar nakazan, in banka nato račun blokira. Kako goljufi to storijo? Ali kdo pozna to verigo uspeha teh prevar?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Na račun belega konja ga je naredil denar in bitcoimat. Ali revolut na podlagi s ponarejenim dokumentom. Računi iz tretjih držav. Veliko možnosti, saj ni več kot 10000 €
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Hvala za odgovor, ali lahko prosim podrobneje pojasnite ? Vabljeni, da mi pošljete sporočilo, če ne želite tukaj. Ker pišete " zelo možno ", ali bi se lahko podrobneje posvetili temu vprašanju ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Imate Google tako googli. Tudi jaz sem ga našel na ta način. S tem nimam nobenih izkušenj in zdi se mi pretirano, da se ljudi na tak način oropa
 
Top