• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro Od točke A do točke B brez vprašanj

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,
Delam z logistiko na metropolitanskem območju Ria de Janeira v Braziliji, prevajam majhne tovore (do 1 kubičnega metra). Razen človeškega tovora (mrtvega ali živega) lahko prevažam kar koli, brez vprašanj, le tista, ki so povezana s potrebno skrbnostjo z materialom. Potovanja na druge lokacije se lahko analizirajo.
Ali kdo od vas potrebuje tovrstne storitve?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Fuck yes vaše reči vse, kar lahko kupite v Braziliji, jim lahko dostavite?

v tem primeru potrebujem 1000 litrov na mesec poslati v ZDA, ali menite, da lahko to opravite? CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
ČE bi bilo to dejansko tako, bi bilo to neverjetno koristno, vendar pa mislim, da je že bogataš in mu ni treba oglaševati takšnih storitev, vendar pa sem DEBIE DOWNER
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No, bil sem v polnem zagonu z vsem svojim dobičkom, ki sem ga vložil v več izdelka, ko so začasno ustavili trgovanje s tem, kar sem potreboval, zaradi truma, tako da sem dobil zajebancijo za svoj denar. Imam pa seznam strank, ki sem ga gradil več kot 20 let. Zakaj pravite, da je neverjetno koristno.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
bi bil lep dodatek za vsako organizacijo ali posameznika za to zadevo. Samo nisem navajen opažati enorogov na prostem
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Okej, no, ne vem, kakšen zvok naredi enorožec, ampak lahko nam zaslužim ogromno denarja, če imaš, kar potrebujem. Kako želite nadaljevati?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Voce fala portugese Predvidevam, da sem nekaj časa živel v Guianiji.
 
Top