• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Pomočniki

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Iščem prostovoljce, ki so pripravljeni podpreti logistični razvoj v naši državi.
Potrebujemo ljudi, ki bodo prevzemali mrtve pakete, puščali mrtve pakete in pošiljali manjše količine po pošti/kurirju.
:)
Kmalu bo izdelkov več - sodelujoči lahko računajo na plačilo, pomoč pri kemiji in možnost izbire, "kaj naj bo naslednje" Če želite sodelovati v misiji za lažji dostop do visokokakovostnega izdelka, ker menite, da bi tako moralo biti, in ni vredno, kakšni izdelki so na voljo na lokalnih trgih - potem mi pišite
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Toda vaša cena v vaši državi za 1 kg cmc je nizka trgovec vzame kjer je cena nizka oblika mu ni problem kristal je rjavo rumena cena mora biti nizka. Vidim, da hočeš biti kraljevski vodja.
Pričakujte do 20 let zapora in prihranite manj kot 50 tisoč evrov za odvetnika za hrano v zaporu. Proizvodnja, trgovina, sodelovanje v kriminalni združbi, najmanj 10 let zapora. Takih laboratorijev v vaši državi vsak mesec ujamejo nekaj, ne mislite, da boste izjema, vsako kemično podjetje je pod nadzorom, ko naročite večjo pošiljko kemikalij. Dva zdaj lahko sledita vašemu telefonu ali napravi, ki jo uporabljate. Za izdelavo 6 kg potrebujete 100-litrski stekleni reaktor. Naslednji cmc stane 300 € 100 g, koliko bi torej moral vaš stati, da bi lahko plačali ljudem za mrtvo točko in pošiljanje?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
ni treba narediti velikega obsega, samo koncept, drugi lahko nadaljujejo ali se pridružijo, da naredijo enako, vsak lahko najde mesto, potem lahko odidem, vendar bo ideja delovala sama. Mnogi pple imajo težave glede kakovosti, zato je čas, da vzamejo del v svoje roke in se lotijo lastne sinteze, vendar tega ne bodo storili vsi, potrebni so tudi drugi
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
to je zelo res, kar ste rekli, kolikor se spomnim, je bilo enako pred desetimi leti v tej bolni državi, ne mislim, da se bo izboljšalo, zagotovo je zdaj najslabše...
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ni tako slabo, ima veliko prednosti (kemijsko pravo)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Človek verjemi mi v času, ko policisti in organi pregona preverjajo zakon/izdelke/dokaze tam Na rezultate boš čakal v zaporu do 9 mesecev. brez dvoma.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
zveni malo neverjetno, ampak tako so stvari delovale, ko sem tam živel. verjetno se še vedno ni veliko spremenilo. in zapori na Poljskem v primerjavi z Združenim kraljestvom niso tako super, britanski zapori so kot nizkoproračunske počitnice v primerjavi s poljskimi.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Onkly zakon se je spremenil, da ni nezakonito proizvajati droge zdaj :)
pple ustavil, da rastejo konoplje, namesto tega delajo syneththic, ki se uporablja na cbd, razsutem stanju laboratoriji kupujejo v eni strani in policija samo gleda, kateri fantje spet kupujejo razsutem stanju abmount in gredo naravnost na sintetizirati, kot domnevam
kakovost izdelka na ulicah ne more biti nižja, kot je zdaj. Pomembna je samo cena, ker je razen tega nič ne more uravnavati.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
v PL včasih ni pomembno, ali je zakonito ali ne, vseeno ste sumljivi, tudi če ste povprečen civilist, ki ne počne ničesar.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
spolzek teren v tem delu EU. verjemite mi.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
njegova ker vlade ne morejo narediti drog zakonitih in zakon za to je bil zelo dober, da bi pple šel v sintezo, glej na poljskem, ki se ujamejo. Pari, ki so kupili 100 kg prekurzorja in 200 l metilamina ter se z navodili, kupljenimi prek interneta, lotili sinteze v velikem obsegu, pri čemer so ujeli samo take. Ne mislijo, da lahko opravljajo optimalno delo, topila se lahko destilirajo, namesto da bi jih hranili v hiši, v kateri delajo "laboratorij", kanistre se lahko stopijo.
Kakovost izdelkov je najnižja, ker je pomembna le nizka cena. Zakon še vedno ni dovolj dober, da bi se končal, če pogledate na to stran :)
ima tudi veliko lukenj, ki so pozitivne, da lahko ljudje pridejo do reagentov/raztopil.
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tbh. ne jemljite tega osebno ali narobe, ampak Vi poznate statistiko in teorijo, jaz in OP zgoraj verjetno poznata realnost, kakršna je...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Vem, kaj imata oba v mislih
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
v bistvu je Poljska malo divji vzhod, pravo je teorija, samo teorija. to je malo tako, kot da bi poskušal ustanoviti svoj biz v južni ameriki... kaj lahko še rečem, morda vam drugi poli bolje razložijo ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nisem noben velik :) V primerjavi s trgom zdravil na Poljskem ne obstajam in to se ne bo nikoli spremenilo.. Gre za to, da poiščete druge, ki razmišljajo enako, teh pa ni veliko. Nisem ustvaril tega delovnega mesta, da bi ponudil pridružitev v velikem obsegu celotne države opp.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Da Ti dam nekaj namigov, policija me je napadla (doma in v službi) samo zato, ker sem verjetno nekaj dobil. to nekaj je bilo 0,2 g trave, nikoli nisem ničesar prodajal ali izdeloval, samo zato, ker je bilo za njih policiste mogoče, da dobijo rezultat in bonus ...
Človek, aretirali so me kot pravega gangsterja za nič....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
in se mi je posrečilo, da so me po nekaj dneh odpustili, brez kakršnega koli opravičila ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Vem, kako je včasih videti... Kaj vam lahko povem
V glavi so imeli neko vizijo in so jo uresničili.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
res, točno tako, zato poglej zdaj o tem, kar si napisal o zakonu o kemiji, to pač ne deluje tako...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
No, pravzaprav sem imel v mislih nekaj posebnih vidikov, vendar bi lahko bilo veliko slabše, kot je, in verjetno bo za pple, ki proizvajajo.
Zakon v pravnem delu o kemiji in obrti je buissness oppurtunity v naši državi.
 
Top