Možna ekstrakcija za metamfetamin?

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Imam dostop do obeh psevdo/efedrinskih, vendar vsi vsebujejo povidon. Prebral sem, da je z njim težko ravnati in da onemogoča ekstrakcijo A/B. Ta ga ne vsebuje. Ali je mogoče iz njega ekstrahirati čisti psevdo? kako bi to naredil korak za korakom? Tukaj sem našel recept za meto, potrebujem le nekaj pomoči, da začnem.

možnost #1
1 filmsko obložena tableta vsebuje 60 mg psevdoefedrin hidroklorida in 150 mg ibuprofena

Vsebnost pomožnih snovi:

Vsebnost jedra tablete: kalcijev fosfat; koruzni škrob; natrijev škrobni glikolat; hipromeloza E-5; magnezijev stearat

Vsebnost filmske obloge tablete: hipromeloza E-5; makrogol 6000; talk; titanov dioksid; barvni lak Ponceau 4R 22 % (E124)



če kdo ve, kako ravnati s povidonom in drugim sranjem, možnost 2

psevdoefedrin (veliko več) loratadin (5 mg)

Pomožne snovi:
Jedro tablete vsebuje: laktozo, monohidrat; koruzni škrob; povidon; magnezijev stearat.
Ovojnica tablete vsebuje: saharozo; kalcijev sulfat, brezvodni; kalcijev sulfat, dihidrat; pogovor; kavčukovo kolofonijo;
arabski gumi; zein; titanov dioksid; oleinska kislina; milo (v prahu); celuloza, mikrokristalna; karnauba
vosek; beli vosek.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ali lahko najdete eter za ekstrakcijo? Povidon se ne raztaplja v etru, ampak se raztaplja v vodi. Z etrom se ekstrahira osnova efedrina. Obstaja možnost, da se loči
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
To je moj 3# oprion

Zdravilna učinkovina: Vsaka tableta vsebuje 50,0 mg efedrinovega hidroklorida.

Druge sestavine: povidon, magnezijev stearat, , koruzni škrob, talk in laktoza monohidrat (120,0 mg).


Yesss sir, lahko dobim dietilen eter. Katera možnost je najprimernejša za moj namen? Ali mi lahko poveste vsa potrebna topila in postopek po korakih za pridobitev čudovitega prekurzorja?
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
S čim bolj drobnim drobljenjem tablet, ki mu sledi preprosta ekstrakcija z vodo, bi verjetno dobili želatinasto zmes. Magnezijev stearat je v vodi netopen, zaradi talka in koruznega škroba pa bo voda postala viskozna. Če vodo segrejete, je to še slabše, zato uporabite vodo sobne temperature. Uporabite veliko vode.
Povidon je netopen v vodi. Efedrin je v vodi zelo topen. Pustite stati. Neraztopljive snovi bodo sčasoma padle na dno. Tekočino prelijte v filter in nazadnje vlijte sluz. Stisnite jo ali vakuumsko filtrirajte, da iz nje izločite čim več vode.

Voda zdaj vsebuje laktozo in efedrin. Bazificirajte jo z natrijevim hidroksidom. Na vrhu se mora pojaviti oljnata plast brez efedrina. Vlijte eter in pretresite, po možnosti v separacijskem liju z zelo pogostim zračenjem. V etrski plasti mora biti zdaj efedrinska prosta baza, laktoza pa ostane v vodi. Vodno plast (dno) odcedimo in zavržemo. V ločeni eter vlijte nekaj brezvodnega magnezijevega sulfata (posušena Epsomova sol), zavrtite in pustite stati, da se odstrani preostala voda.
Sedaj v raztopino dodajte HCl ali po kapljicah, da se raztopina zakisa in se vrne efedrinska sol, ki se bo oborila. Prefiltrirajte in izparite ujeti eter. Končano. Nadaljujte s kuhanjem D-metha na enega od številnih možnih načinov.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Našel sem aktivno sestavino raztopine povidon-joda: "Povidon-jod %10 (%1 aktivnega joda)".
Predvidevam, da to ni optimalen izdelek za pridobivanje jodovih kristalov?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Opravičujem se za navidezno nepovezan odziv. K temu sem nameraval dodati še kaj več, vendar mi je vmes pobegnilo.
Kakor koli že, morda je mogoče povidon obravnavati na enak način kot v primeru povidon-jod.
Raztopina 20 % NaOH v H2O se počasi dodaja povidon-jodu. Mešanico nato segrejemo in filtriramo. Ta povidonska polimerna zmes se ujame v filter in se začne strjevati, ko se odstrani iz vira toplote. Morda se ta metoda lahko uporabi za vaše tablete, seveda v kombinaciji z nekaterimi drugimi postopki, saj mislim, da samo ta metoda ne bo rešila vseh vaših težav. Na primer, morda ekstrakcija s hladno vodo in različnimi topili (metanol?), ne nujno v tem vrstnem redu, ali ponovno zakisanje in obarjanje soli po odstranitvi nečistoč, kot je navedeno zgoraj.

Priporočam, da si ogledate NileRedov videoposnetek o tem, kako pridobiti kemikalije iz izdelkov, ki so na voljo brez recepta, in se seznanite s postopkom, ki ga je opisal za načrtovanje ekstrakcije. Vse, kar morate vedeti, da se lahko naučite sami. Dajte človeku ribiško palico, ne le ribe. o7
 
Top