Kalijev permanganat (KMnO4) za sintezo 4MMC

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ker mi 4-metilpropiofenon ni zlahka dostopen, sem začel brskati po spletu. Na Erowidu sem našel star članek o rodu, v katerem je bil KMnO4 uporabljen za izdelavo nečesa, kar so preprosto imenovali metkatinoni ali MCAT. Omejitveni dejavnik je uporaba psevdofedrina.

Zelo rad bi našel vir čistega psevdofedrina.

Ker je kalijev permanganat enostavno dobiti, sem želel vprašati, ali je kdo seznanjen s tem pristopom?

Hvala
 

downunder175

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
To reakcijo sem izvedel enkrat ali dvakrat pred približno 25 leti , in skoraj prepričan sem, da sem jo dobil tudi iz rodija !!! Rodij se stara! Iskreno, vaš izdelek se lahko izgubi v veliki razredčitvi vode, ki jo mora imeti ta reakcija, vendar deluje in permanganat se zlahka dobi . Učinki metkatinona so se mi zdeli zelo šibki , potem pa je bil najverjetneje še vedno psedeo !!! To je dobra reakcija za začetnike, vendar veliko sreče pri iskanju psevdofedrina.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
zahvala.

Mislim, da ste odgovorili na vprašanje, ki sem ga v resnici zastavil.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 krat je videti, da je wow .
naredil si sam 4metilenopropiofenon
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Nihče več ne želi prodajati efedrina ali pseseudoefedrina, celo Kitajci se bojijo. Če vam ga bo kdo poskušal prodati, je to lahko prevara. Preprosto pripravite ali sintetizirajte svoje iz benzaldehida
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Noben dobavitelj na Kitajskem ne more dobavljati efedrina ali psevdoefedrina, ker je to prepovedan izdelek, in če ga lahko dobavi, mora biti lažnivec.
 
Top