Moč zdravila ADB-BUTINACA

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ADB-BUTINACA sem dobil od prodajalca, ki je dejal:


vendar sem mislil, da bo jakost ADB-BUTINACA aktivna v območju mg? Poskusil sem ga neposredno v gramih, ni nobenega učinka, ali so me ogoljufali? ali dejansko obstaja druga številka CAS ADB-BUTINACA z močno močjo?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Njegova vrednost zagotovo ni v razponu gramov.
Mislim, da umreš, če zaužiješ gram abd-b, hehehe
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Adbb dobre stvari. Šibkejša od 5cl, vendar vrhunska stvar. MG bi vas spravil v obup
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
pravkar je vzel še en gram, nič se ne zgodi, mislim, da kitajski prodajalec zdaj prodaja samo nizkocenovne stvari
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
No, veliko prodajalcev, ki od prepovedi prodajajo slabše stvari
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
sigh.... ga bomo ustvarili po svoje
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Da, bolje je, da naredite svojo sintezo, potem boste vedeli, kaj imate
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
točno

prav tako bomo prenehali z izrekanjem "6cl je šibkejši / 4f abd je močnejši" itd. kot te osebe, ker ni objektivne "moči" ali lestvice, vse to so subjektivne izkušnje. njegova kvalitativna po definiciji ni lestvice, le kvantitativna je skalabilna
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
No, tbh nekateri noidi so def "šibkejši" od drugih. Vsi se obnašajo nekoliko drugače glede na aktivnost/afiniteto receptorjev.

Tukaj je zelo zanimiv članek o sintetičnih noidih:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
še enkrat, kako to dokazati ? ni objektivne lestvice, to je čista špekulacija. sinteza je znanost in znanost lahko dokaže ali ovrže stvari, subjektivna izkušnja pa ne

kot je bilo že povedano, noid je učinkovit ali pa ni. včasih kadite JWH in potem vaše telo potrebuje več, da se počuti enako, zato preklopite na ABD FUBINACA ali karkoli drugega in mislite, da je vau, čista čarovnija, najboljši noid, vendar to ni tako, to je navada.

edina objektivna lestvica v znanosti za moč noida je EC50 moč na samih receptorjih CB. ker pa razen če sami naredite sintezo, imate večinoma kredo in nečistoče ter kemikalije za smeti, v resnici ne morete imeti ustreznega testa EC50
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ow yea yur defenitely right on this, informacije na podlagi izkušenj so zelo subjektivne.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
no, strinjala sem se, da so informacije, ki temeljijo na izkušnjah, zelo subjektivne in da se toleranca zelo hitro vzpostavi, ne glede na to, ali je naravna ali sintetična
vendar je prejeto blago veliko prenizko in lahko rečem, da nima nobenega učinka, nisem uporabnik drog in se nisem dotaknil marihuane ali drugih stvari, kot so leta,
Nikoli nisem slišal za EC50 in sem nekaj iskal, z veseljem bi opravil test, če bi ta prodajalec lahko svetoval, kako, vendar če pogledam naokoli, zagotovo nihče ne "poje" gramov v ADB-BUTINACA, kot sem to storil samo zato, da bi preizkusil moč
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
zelo se veselim dejstva, da se bo pri nas kmalu začel tržiti sintetični kanabinoidi. Še vedno se sprašujem, zakaj se to še ni zgodilo, čeprav je tukaj toliko strokovnjakov. Še ena stvar, prosim, predložite samo zaupanja vredne prodajalce, ker zaupamo temu forumu in mi je v skladu z njegovim ni zakonitih kitajskih prodajalcev v teh dneh
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Popolnoma se strinjam... kitajski trg se je sesul, prevarali so me za tisoče... preprosto ne morejo delati tako, kot so delali včasih..
mislim, da potrebujemo seznam certificiranih prodajalcev. je edino pravilno, da je število strokovnjakov na tem forumu noro...

Ali lahko to uresničimo ???
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
nekateri kitajski dobavitelji še vedno sumljivo veljavni, trenutno jih še vedno potrjujem, vse posodobitve bodo na moji skupini Malezija
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
sporočite mi, brat... iščem zakonitega dobavitelja, ki bi lahko naročal v razsutem stanju. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Pozdravljeni , moj ADB Rumena petarda! Ustvarjamo sami neposredno iz Kitajske Glavne surovine , vendar za uspeh potrebujete nekaj znanja seveda za nasvete in trike me lahko vprašate , im tukaj, da prispevajo k temu forumu od zdaj naprej , za vsak vzorec ali celo naročilo se lahko obrnete tudi na mene !

Hvala vnaprej @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Dober večer, brat! ADB Njegov kralj! 5CL njegov prihaja iz ozadja ! ADB Z majhnimi odmerki te prizadene kot norec , takoj boš zaspal! 5CL je za noro evforijo, če oboje zmešaš, boš prešel na drugo raven! Lahko vam pošljem test, da boste razumeli, kaj mislim!

Hvala vnaprej @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5CL je močnejši od adbb, mislim, da za 30 %.
To so bile moje izkušnje z adbb in 5cl pred prepovedjo in zdaj s kompleti.
Boljšo vrednost dobite, če naredite 5CL iz kompleta.
 
Top