Prašek za CWE ?

Corleone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,

vnaprej se opravičujem, ker je bilo morda moje vprašanje tu že zastavljeno, vendar ne najdem ničesar.

Zanima me, ali lahko po izdelavi CWE zdravila, ki vsebuje samo paracetamol in kodein (500 mg/30 mg), to dobim v obliki prahu?

Zmečkal sem 10 tablet, tako da sem imel 5 g paracetamola in 300 mg kodein fosfata, nato sem to dal v vodo, nato sem jo dal v hladilnik in vse to filtriral in dobil nazaj zelo čisto vodo, tako da je popolna težava je, da je okus preprosto nemogoč, nihče ga ne more zaužiti poskusil sem ga zmešati z desetimi sirupi in Fanta, vendar to ne deluje, zato bi ga rad zmanjšal na prah in dal v prazne kapsule in jih pogoltnil.

Torej, sem vzel ponev in namesto da bi dal tekočino izhlapeti in tvegal, da zaradi vročine uničim kodein , sem ponev napolnil z vodo in to vodo segreval, na vrhu pa sem splaval skledo (ne vem, iz kakšnega materiala je, vendar se segreva, tako da dobro vodi), potem traja zelo dolgo, ker izhlapevanje ni v stiku z nizko temperaturo to je vodna kopel na nizki temperaturi, vendar deluje po nekaj urah v skledi ni več tekočine, vendar so na strani sklede bele sledi, zato z britvico obnovim te sledi in dobim bel prah, ki je videti malo kot kokain...

Okus je odvraten, ampak moje vprašanje je : Ali je to res prašek kodein fosfata ali gre za drug izdelek?

Ne vem, kaj sem dobil nazaj, morda je bila para kodein, vendar sem jo izparil in dobil sem bel prah (približno 250 mg).

Ali je to prava metoda ali kakšna je prava metoda za zmanjšanje tekočega kodeina v prah?

Najlepša hvala. ;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Mislim, da da. Če dvomite, preverite izdelek z reagentom Mandelin ali s postopkom določanja tališča.
Brezkodeinska baza ima 250 stopinj vrelišča, mislim, da ne.

Poleg tega se lahko naučite te teme in preverite svoje delovno mesto.
 
Last edited:
Top