Prah v trdno snov (opiati)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Torej živim med dvema glavnima tržnicama z opiatom/fentom na prostem. Na enem trgu so stvari močno narezane z različnimi snovmi, kot so ksilazin, benzo, dorminske uspavalne tablete, oblika kinina. Na voljo je v obliki prahu. Očitno je na tone razrezanega, vendar se medsebojno krepijo. Na drugem trgu ppl kupuje samo koščke. 20 dolarjev za košček z dorminovo tabletko ali pol grama ali polnim gramom... po poskusu obeh verjamem, da sta podobna, da sem potenca. Moja domneva je, da kupujejo fent dodajanje kosov ali heroin ot nitazene ali karkoli n nato nekako dobili nazaj v kamnito obliko. Slišal sem za nekaj načinov, kako to narediti (dodajanje rezanja) in nekako spremeniti nazaj v kamnito obliko. Ali ima kdo izkušnje s tem in pozna preprost način? Obv prodajalci je najbolje, da ostanejo čim bolj nerazrezani, vendar je na nekaterih območjih dodajanje določenih stvari nujno, da ostanejo konkurenčni...... (nekdo je nekoč predlagal, da se dobro zmeša, nato pa uporabi močan hidravlični pritisk ali zatakne v vrata.) Nisem mehanično spreten btw)
 
Top