Prevajanje v Aus

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Se opravičujem, če je to v napačnem razdelku

zanima me, ali je kdo v Avstraliji uspel s prekurzorji iz Kitajske, tu je nekaj prodajalcev in tudi spletnih strani na čistem spletu, ki prodajajo prekurzorje vseh vrst.
Ali ima kdo izkušnje s tovrstnimi prodajalci, zdijo se legitimni, vendar veste, kdaj je nekaj predobro, da bi bilo res.....

kakršni koli vpogledi so cenjeni
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mislim, da niste razumeli mojega prispevka.
Spraševal sem, ali je kdo uspešno naročil prekurzorje v Avstralijo pri prodajalcih na tem forumu in na darknetu na splošno. Obstaja nekaj takih, ki vodijo svoje spletne strani na čistem omrežju, ki oglašujejo prekurzorje z dostavo po vsem svetu.
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Konkretno Sara, WendyDreamer in marywin

je kdo že kupoval pri njih?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Sporočite mi, če me potrebujete
Zagotovim vam lahko raziskovalne kemikalije
V Avstralijo
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Lahko potrdim, da lahko uspešno zagotovite izdelke za aus iz Kitajske. Ne vem pa o zanesljivosti teh določenih dobaviteljev. Pred pošiljanjem stvari samo zapečatijo z vakumom in voskom. nepopisna embalaža itd. Kaj ste iskali?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Večina ljudi, ki pripovedujejo, da uspešno prodajajo predhodnike AUS, so prevaranti - samo vzamejo denar pošljejo izdelek in če ga vzame carina, bodo rekli FUCK YOU, ker vedo, da tega ne boste prijavili nikomur - o njih lahko poveste samo na takšnem forumu, kdo pa bo šel na sodišče povedat, da je naročil sodčke sranja?

Na zdravje, brat
 
Top