Priprava predhodnika 2b4mp za mefedron (dva različna načina)

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Če želite izdelati nekaj mefedrona, boste najprej potrebovali 2b4mp.
Pokazali vam bomo, kako lahko brez težav izdelate 2b4mp doma!

To je prvi način, kako pripraviti 2b4mp, drugi način bo kmalu na voljo.



Potrebni reagenti:
  1. 4-metilpropiofenon
  2. vodikov bromid 46-48 %
  3. Vodikov peroksid 37%
  4. Natrijev bikarbonat (soda bikarbona)
  • To sintezo lahko izvedete v kozarcih ali kozarcih.
  • Za mešanje lahko uporabite dolgo 1ml brizgo.



Korak 1
V kozarec nalijemo 100 ml 4-metilpropiofenona in dodamo 80 ml vodikovega bromida.

Korak 2
Z brizgalko odmerite 36 ml* (to količino lahko razdelite v obroke) vodikovega peroksida. Na brizgo pritrdite dovolj dolgo cevko, da lahko vodikov peroksid vbrizgate na dno kozarca.

Korak 3
Ta korak zahteva spretnost. Z eno roko z brizgalko po kapljicah dodajajte vodikov peroksid. Z drugo roko mešanico premešajte. Med reakcijo se bo zmes začela segrevati. Vsako dodajanje vodikovega peroksida naj bi dalo znak. Sprva bo zmes rjava, čez nekaj časa pa se bo razbarvala. Ko je reagirala naslednja serija in ste opazili reakcijo in razbarvanje, dodajte naslednjo serijo vodikovega peroksida. Nadaljujte, dokler ne porabite vsega vodikovega peroksida ali dokler se zmes ne razbarva.
Mešanico dobro premešajte in nadaljujte z naslednjim korakom.

Korak 4
V kozarec nalijte 250 ml hladne vode in dobro premešajte, opazili boste kristalizacijo. Mešanico pustite stati eno uro, da se prepričate, da je vsa usedlina odpadla.

Korak 5
Nastale kristale 2b4mp filtrirajte skozi ohlapno krpo. Kristali so veliki in dobro filtrirani. Bodite previdni, kristali so zelo jedki in oddajajo dražeč solzivec. Vedno nosite rokavice in delajte v prezračevanem prostoru. Priporočamo uporabo maske in zaščitnih očal.

Korak 6
2b4mp je treba sprati. Raztopino pripravite tako, da v 250 ml vode v kozarcu raztopite 20 g natrijevega bikarbonata (sode bikarbone). Raztopini dodajte dobljeni 2b4mp in dobro premešajte. Če so v njej grudice, jih razbijemo. Raztopino iz kozarca odcedite skozi ohlapno krpo, pri čemer kristali ostanejo v kozarcu. Dodajte 250 ml hladne vode. Še enkrat dobro premešajte in filtrirajte kristale.

Korak 7
Kristale b4mp posušite na zraku, po možnosti pod ventilatorjem, v nestanovanjskem prostoru s temperaturo, ki ne presega 20 ºC, lahko pa tudi pod klimatsko napravo. Ne pozabite, da so kristali jedki in oddajajo plin, ki povzroča solzenje, v toplem prostoru pa se ta učinek še okrepi.
Po sušenju je 2b4mp hermetično zapakiran v večplastno plastično folijo ali vrečke. Shranjujte v hladnem prostoru.


To je to. Zdaj, ko imate 2b4mp, lahko brez težav začnete pripravljati mefedron. Veliko sreče!
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Še enkrat se vam zahvaljujem ! ! 🫡🫡
 

OutLaw

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2022
Messages
5
Reaction score
131
Points
33
Prej smo vam pokazali, kako izdelati 2b4mp . Ta metoda je bila dobra in preprosta,
vendar vam želimo ponuditi še en način za sintezo 2b4mp za mefedron.

Bromiranje z elementarnim bromom v ledeni ocetni kislini


Reagenti:
  1. 4-metilpropiofenon
  2. Brom
  3. Ledena ocetna kislina (GAA)
To sintezo lahko izvedemo v debelostenski steklenici iz termostekla s prostornino 1 L ali plastični steklenici z vijačnim pokrovčkom in širokim vratom.
Pozneje bo kristale 2b4mp zelo težko izvleči skozi ozko grlo. Steklenico napolnite do 1/2, sicer pokrovček ne bo držal.

1 ) V steklenico vlijte 100 g 4-metilpropiofenona in mu dodajte 300 ml ledocetne kisline (GAA).

2) Nato v stekleno čašo natehtamo 100 g broma. Za delo z bromom je treba nositi rokavice, saj se ne izpira! Če se bo na karkoli nabral, ga bo treba zavreči. Poleg tega brom izpareva rjav plin, zato čašo vedno pokrijte s kosom papirja.

3) Pri naslednjem koraku bo potrebna spretnost. Previdno vlijte brom v stekleničko in jo začnite krožno mešati. Vendar je nikakor ne stresajte! Mešanico lahko rahlo segrejete v posodi s toplo vodo. Zagotovo boste opazili začetek reakcije, zmes v steklenici se bo začela segrevati in steklenica se bo napolnila s plinom. Pojavila se bo indikacija. Barva se bo spremenila iz rjave v rumeno. Da reakcija ne bi ušla izpod nadzora, je priporočljivo, da steklenico po indikaciji pometete v skledo s hladno vodo.
Vsebino steklenice 30 minut na vsaki 1 do 2 minuti močno premešajte.

4) Nato v steklenico nalijte 500 ml hladne vode in mešanico dobro premešajte, opazite lahko kristalizacijo. Da bi se prepričali, da je vsa usedlina odpadla, pustite zmes eno uro v posodi s hladno vodo. Nato skozi ohlapno krpo odcedite tekočino iz steklenice, tako da kristali ostanejo v steklenici.

5) Nastale kristale 2b4mp v steklenici je treba oprati. V ta namen v kozarcu pripravite raztopino 40 g natrijevega bikarbonata (sode bikarbone), raztopljenega v 500 ml vode. Raztopino sode bikarbone vlijte v steklenico z dobljenim 2b4mp, steklenico zaprite s pokrovom in dobro pretresajte 5 do 10 minut. Nato tekočino iz steklenice ponovno odcedite skozi ohlapno krpo. Ponovno sperite s 500 ml vode in ponovno odcedite.

6) Naslednja stvar je, da iz steklenice vzamete kristale. Če ste imeli plastično steklenico, jo obrnete navzdol, odrežete dno in izlijete kristale, da se posušijo.

7) Kristale 2b4mp je treba sušiti na zraku, po možnosti pod ventilatorjem, v nestanovanjskem prostoru s temperaturo, ki ne presega 20 ºC, lahko tudi pod klimatsko napravo. Ne pozabite, da so kristali jedki in izločajo solzilen dražeč plin, v toplem prostoru se ta učinek okrepi. Po sušenju 2b4mp hermetično zapakirajte v večplastno folijo ali vrečke. Shranjujte v hladnem prostoru.


To je to.
Zdaj poznate dva popolna načina za izdelavo 2b4mp, zato lahko brez težav začnete pripravljati mefedron že zdaj.
Srečno
!
 

tpg467

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
To je raketa človek kul fižol izdelavo metadona, vendar si pozabil en zelo pomemben del nikoli ne uporabljajte vode iz pipe, prečiščene ali boljše
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Kje u izgubil
  1. Vodikov peroksid 37 % xD
 

OutLaw

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2022
Messages
5
Reaction score
131
Points
33
Pozdravljeni, cartelloszetas! Kaj za vraga misliš? :D
 
View previous replies…

OutLaw

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2022
Messages
5
Reaction score
131
Points
33
Kje točno ne vidite vodikovega peroksida?

YQVceZ83OG
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
to je opazovani prekurzor za eksplozivni lol, ki ga je precej nemogoče najti na običajnem trgu
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Poskusil sem s prvim načinom, pri katerem je veliko nečistoč in ga ni mogoče uporabiti
Domnevam, da gre za vprašanje razmerij
Sledil sem receptu na forumu
Vendar se razmerje razlikuje od vašega recepta
Rad bi vprašal, ali ste dejansko naredili to razmerje?
Kateri je vir tega recepta?
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Na vrhu je veliko bulshita
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
bro i mean no harm
angleščina ni moj materni jezik
Če si prebral moje druge ocene, veš, da nisem usmerjen proti tebi

Gre samo za iskanje najprimernejšega razmerja in metode za to metodo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ima kdo na voljo zapis za para alkalni propriofenon? Propriofenon lahko dobim, vendar v ZDA ne najdem 4-metil-propriofenona, ki bi mi ga prodali. Druga možnost je celotna sinteza.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Oglejte si ga. Pravkar sem v duckduckgo iskal za 2b4mp in ta zapis na forumu se je pojavil na drugem mestu!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Kaj pa sinteza 4-metilpropiofenona? Tudi 4-metilpropiofenona ne morete dobiti
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
Našel sem te objave:
- https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/novel/000423945.html
- https://bbgate.com/threads/synthesi...ene-by-friedel-crafts-reaction-1kg-scale.209/
- https://bbgate.com/threads/synthesi...afts-reaction-1kg-scale.209/page-2#post-36264

Obstajajo tudi drugi načini sinteze, vendar se zdi, da je Friedel-Craftsov način najpreprostejši.
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko namesto 4-metilpropiofenona uporabimo drugo snov?
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Pridobimo ga lahko tudi z oksidacijo efedrinskega analoga 4-metilefedrina z uporabo kalijevega permanganata, raztopljenega v žveplovi kislini. Ker je 4-metilefedrin mogoče dobiti v specifični enantiomerni obliki, je mogoče proizvesti mefedron, sestavljen samo iz enega enantiomera. Nevarnost, povezana s to metodo, je, da lahko povzroči zastrupitev z manganom, če izdelek ni pravilno prečiščen
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
kakšen je izkoristek ?
 

🍒cherry

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2023
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Hy
Vodikov bromid 46 % ali hidrobromna kislina 46 % kislina spada v tekočo fazo bromid spada v plinsko lahko uporabim hbr kislino
 
Top