Priprava metamfetamina z metodo fenilalanina

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Priprava reagentov: Pripravite reagente: 1-fenilalanin (D/L) neobvezno 2-Natrijev karbonat (natrijev hidroksid) neobvezno 3-Dimetilsulfat (metiljodid) neobvezno 4-Amoniak (za izpiranje reagentov) 5-DMF (uporablja se za ekstrakcijo reagentov) Poznam potrebne reagente, vendar ne poznam reakcijske temperature in molarnega razmerja reagentov. Postopek je naslednji: To je nekaj informacij, ki sem jih našel na internetu. Na Googlu sem poiskal nekaj vprašanj. Ta postopek bi moralo biti mogoče izvesti. Kemiki z reagenti so vabljeni, da postopek izvedejo in objavijo svoje rezultate.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Pred leti in leti sem naredil DL-fenilalaninol, ki je bil videti kot speed in dišal je kot dober grd ulični speed.
Če bi za to naredil redukcijo HI, bi morda ... Verjamem, da so tu dobri kemiki UG, ki bi vedeli, kako opraviti to delo lažje, kot je opisano v arhivih Rodija. Mislim, da je to dobro mesto za začetek ustrezne razprave. Vsaj mene fascinirajo različne ideje o tem, kako ga na različne načine reducirati na amfetamin.
 
Top