Predstavitev, zahvala in zahteva za informacije o cas:20320-59-6.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi.
Najprej se iskreno zahvaljujem ljudem, ki so ustvarili ta dragulj ali bolje rečeno ta rudnik tako dragocenih informacij, pa tudi tistim, zaradi katerih živi. me je kwispeed, Francoz, začetnik + v sredini kemije, vendar začetnik strasten resen perfekcionist in odgovoren. Pred kratkim sem na internetu naročil olje bmk glicidata (zadeva: 20320-59-6), po zamudi pri prejemu mi je prodajalec poleg naročila olja prijazno ponudil še 1 kg bmk glicidata v prahu (zadeva: 20320-59-6). Prodajalec mi je sporočil tudi postopke obdelave, za katere menim, da so napačni ali pa niso pravi ali najboljši. Več ur sem iskala po forumu, ne da bi zares našla natančen odgovor na svoja vprašanja, veliko različnih mnenj. Zato si dovolim priti do vas, ki mi boste s svojimi izkušnjami po mojem mnenju lahko pomagali ali me celo vodili v teh fazah preobrazbe in me usmerili k najboljši metodi, ki jo moram uporabiti, da bi dobil amfetamin sulfat najvišje možne kakovosti. vnaprej se vam zahvaljujem, da ste me prebrali, in vam želim tudi srečno novo leto 2023. hvala in se veselim vašega branja. Kwispeed...

PS: oprostite mi za mojo angleščino.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Odpustili vam bomo angleščino, ne bomo pa vam odpustili krepkega besedila
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ups... To sem pravkar videl, ni bilo namerno in se opravičujem.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ja, če kdo dejansko ve, kako dobiti izdelek iz tega "20320", bi ga to zelo zanimalo. Kot da bi jim poslal denar... 20320 je olje na stp, zato to ne more biti takšno.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ne vem, zakaj je citiral tebe, ampak sem samo rekel, da tudi meni ta prašek ne more delovati.
 
Top