Question stiskanje ohlapnega koksa nazaj v biser

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hej, fantje,

Uvozil sem ohlapen čisti kokain in zanima me, kako ga lahko stisnem nazaj, da bo spet videti kot biser?

Hvala!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Izdelek morate očistiti.
Najboljši način je ponovno izdelati bazo in po tem izdelati HCl, ki se rekristalizira nad heksanom in etil acetatom 3:2, izgubili boste približno 5 %.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Enakomerno popršite z acetonom
Stisnite ga s hidrolnimi stiskalnicami
posušite v mikrovalovni pečici, pri čemer pazite, da ga ne zažgete
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nikoli še nisem slišal, da bi kdo stiskal opeko bazičnega kokaina, razen v Peruju Boliviji in podobno. Na teh območjih prodajajo surovo kokainsko pasto, ki jo ljudje kadijo.
Prav tako še nikoli nisem slišal, da bi kdo predlagal aceton. Kokain se v acetonu ne raztopi, zato sem skeptičen, da se bo zelo dobro zlepil. Ne verjemite mi na besedo, vendar bi na svojem mestu uporabil vodo, vendar le majhno količino, da bi nastala čvrsta pasta, in jo nato stisnil. Pripravil bi se na lovljenje vode, ki bi lahko iztekla.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

Ta izvirna objava

stiskanje ohlapnega koksa nazaj v biser


Vprašanje

Ej, fantje, uvažal sem ohlapen čisti kokain in zanima me, kako ga lahko stisnem nazaj, da bo spet videti kot biser? Hvala!
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Dobi koks, ki je bil narejen v prahu, in poskuša, da bi bil spet videti izviren.
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ne uporabljajte vode, kot je bilo predlagano doma lol.

Razpršite z acetonom. Ne pritiskajte je skupaj preveč močno, sicer jo bo težko razbiti. Pustite ga v stiskalnici 24 ur.

Vzemite ga ven in ga posušite na zraku ali na nizki temperaturi + ventilator in v 24-48 urah bo videti kot nov.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pri vodi je tako. Kokain v njej disociira. Ker so tu otroci, ki ne vedo ničesar, to pomeni, da se razcepi na kokain 1+ in cl-. Kokain 1+ je skoraj osnovni kokain, vendar to ni. Je bazični kokain z dodatnim vodikom. Plinski vodik ima 1 proton in en elektron. Poglej, da ima naboj. To pomeni, da je +:, 1 pa pomeni, da ima dodaten elektron. To je tvoja prva kemijska lekcija. Elektroni krožijo okoli jeder, kot mon kroži okoli Zemlje. Tako kot luna gravitacija vleče na oceane in povzroča plimovanje. Vztrajnost 1 elektrona vleče na jedro atoma in ga naredi nestabilnega. Ampak hej. Če bi obstajali dve luni ali dva elektrona, bi vlekla v nasprotnih smereh in potem bi bilo plimovanje/zemlja/atomi uravnoteženi. Ali.... stabilen. Tako bi nestabilni atomi zagotovo radi prevzeli elektron in postali stabilni. To je bistvo kemije. Torej. Zmešajte to sranje v acetonu. Ne raztopi se (zelo malo, 1 g/100 ml) in ga izparite. Kaj se je zgodilo? Ne sranje, prah se je posušil. Zmešajte ga v vodi. Kaj se je zgodilo? Kokain se je raztopil in voda je izhlapela. Anioni so pograbili elektrone kationov. V kemiji temu pravijo ionska vez. Daj, posuši svoj prah, jaz pa bom svoj kokain spet povezal v celoto. Ne dajte gram v galono, ampak gram v mililiter, ker je to topnost HCL kokaina v vodi. ALE ne uporabite toliko vode, ker nimate čistega kokaina. Menite, da je 70 %, morda poskusite z 0,7 ml/g.
Ti si na vrsti. Ni mi žal. 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Tu je raztopina, ki jo razpršite lamoniac, ne da bi jo preveč navlažili, stisnete in pustite na soncu. Preizkušeno in odobreno
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sal amoniak? Amonijev klorid? [Kokain]H+ Cl- <----->Nh³+ Cl-= ni možne reakcije. Tu je imela funkcijo samo voda, razen tega, da ste kokainu dodali malo strupa.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Poskusite uporabiti vodo s kapljico bencina v njej, v plastičnem vedru, ki se suši v sovi pri50-60C, preizkušeno in ljudje dejansko ljubijo kokain z bencinom
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Verjetno so to tudi storili. Želite res videti idiote, ki skačejo od veselja? Zmečite to sranje z nekaj metamfetamina. Vsakič, ko mi nekdo tukaj reče, da ima odličen kokain, je v njem metamfetamin. Rekel bi, da če hočeš, da se razjezijo, jim daj nekaj levamisola, ki se metabolizira v amfetamin in aminoreks ravno v času, ko kokain popusti, vendar ljudi fizično zjebe.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Ali želijo, da postanejo tako zasvojeni Dajte vanjo 2-3 % heroin.hcl zlo sranje
 
Top