Težava z generiranjem soli v toluenu (2cb) pomoč :(

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
te dni sem poskušal narediti 2cb , na zadnji stopnji po bromiranju sem dodal NAOH, da bi 2cb prešel v plast toluena (ki je bil dodan nekoliko pozneje), toluen se izsesa in naj bi ob dodajanju hcl ustvaril 2cbHCL , vendar namesto tega nastane le črna goba, ki potone na dnu, poskusil sem vzeti samo najbolj koncentriran toluen z vrha in samo v njem poskusiti ustvariti sol (misleč, da bo pri višji koncentraciji lažje ustvariti sol), vendar sem imel to težavo, da zdravilo preprosto noče ustvariti soli v topilu?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
fotografija
 

Attachments

  • ETS0vsdNPB.jpeg
    ETS0vsdNPB.jpeg
    69.3 KB · Views: 361

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Zakaj uporabljate toluen? Poskusite ga narediti s CH2Cl2, kot je opisano tukaj.
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

zdaj imam veliko težav, dodal sem 35-odstotni hcl v toluen in morala bi nastati sol 2CB hcl, vendar se ne tvori, jutri bom preveril pri dobavitelju kemikalij glede DCM, ali veste, zakaj se sol ne tvori? Če dodam hcl v toluen z 2cb, se bo potopil kot temno olje?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

hej, oppened sem novo grožnjo s procesom upam, da mi lahko pomagate


Upam, da mi lahko tam pomagate , prav tako imam dostop do DCM ' in kaj mislite o fazi redukcije z ZINC in ekstrakcijo ipa za 2ch.
Hvala, upam, da bom lahko to ugotovil.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Izgleda preprosto, pa ste prešteli donos?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
približno 45-60 % iz 2,5 dmba edina težava je, da mora delovati pri zelo nizkih temperaturah (približno 0 °C), jaz ga uporabljam v zamrzovalniku, vendar bo zadostovala tudi ledena solna kopel, uporabljam ga pri približno 10 °C in 2ch je temen, vem pa, da bi moral biti svetlo rumen, kar lahko vidite na drugi sliki IPA na levi, morda moj temni 2ch ni prišel zelo dobro, kar je vplivalo na bromiranje in nastanek goo, ali veste, kaj se lahko zgodi, da postane temnejši pri višji temperaturi? kot je 10oC, kar ni vroče, kot rečeno , danes bom naredil reakcijo pri 0C, kot mi je rekel prijatelj, in poročal o barvi.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Drugačen način reakcije in drugačni produkti. Pred naslednjimi reakcijami morate preveriti tališče 2C-H*HCl. Temperatura h-HC-H je 138-139 °C. Temperatura vrelišča proste baze je 80-100 °C pri 0,4 mm/Hg.
 
Last edited:
Top