Problemi in rešitve

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
V procesu kuhanja, zlasti pri začetnikih, se bodo neizogibno pojavila vprašanja, nesporazumi in dvomi.
V tem razdelku lahko zastavite vsa svoja vprašanja in svoje izkušnje delite z drugimi uporabniki foruma.
In čeprav se lahko vedno zanesete na podporo in nasvete upraviteljev foruma, lahko v mnogih primerih na osnovna vprašanja odgovorijo uporabniki foruma BB, ki imajo izkušnje s kuhanjem in so se soočili z enakimi težavami kot vi.
Postavljajte vprašanja, izmenjajte izkušnje in naredite prve korake v svetu kuhanja drog.
Čez nekaj časa se vam bo morda zgodilo, da boste svetovali istim novim kuharjem in si mislili: "Še ne dolgo nazaj sem bil tudi sam joker, lol".
 

whaddya

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Na zdravje iz Srednje Evrope,
nedavni dogodki okrog skupine Arena v Romuniji so me skupaj s številnimi drugimi po vsej Evropi pustili na cedilu. Ker sem le povprečen končni uporabnik, ki ga motijo nečistoče in absolutno pomanjkanje kakršne koli časti uličnih nakupov, sem se že zdavnaj odločil, da si "naredim svojega" - bil sem več kot vesel, da sem bil na skrajnem koncu verige, ko sem občasno kupil stekleničko Arene (1500x50 mg). Plezanje na vseh štirih po hiši v upanju na nekaj pozabljenih drobtin, ponižno iščem način brez težav brez bulšitov, da si priskrbim nekaj deset gramov efedrina, idealno mesečno ali dvomesečno ali tako naprej.
Hvala za vaš čas.

ps: oprostite mojo polomljeno angleščino
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Za proizvodnjo P2P zdaj uporabljam natrijevo (Na) sol [cas 5449-12-7]. V postopku sinteze sem namesto klorovodikove kisline uporabil fosforjevo kislino. Težava, ki jo imam zdaj, je: zdi se, da je težava s čistostjo kristala P2P. Kristal vžgem in ugotovim, da je njegov ostanek bel prah. V normalnih okoliščinah bi moral biti njegov ostanek prozoren in viskozen. Fosforno kislino uporabljam zato, ker če v postopku ne uporabim fosforne kisline, moram pozneje, ko bom P2P uporabil za sintezo metamfetamina, uporabiti rdeči fosfor, ki ga je razmeroma težko dobiti. Zdaj me zanima, kako se fosforna kislina uporablja med postopkom? Na primer temperatura, koncentracija in tako naprej. Najlepša hvala za vaše pojasnilo
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
P2P je tekočina v normalnem stanju.
 
View previous replies…

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
opravičilo, napaka, za proizvodnjo P2P uporabimo natrijevo (Na) sol [cas 5449-12-7], nato P2P uporabimo za proizvodnjo efedrina. kristalizira se. in smo ga za preizkus sežgali. in ugotovili, da je ostanek bel prah. in V normalnih okoliščinah bi moral biti njegov ostanek prozoren in viskozen. zato sumimo, ali je razlog fosforjeva kislina, če je, kako jo uporabimo. Najlepša hvala za vaše razsvetljenje
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Preveriti morate njegovo tališče in ga primerjati s podatki iz literature. Vaša metoda ni zanesljiva.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
tukaj je najnovejši rezultat: za proizvodnjo P2P uporabimo natrijevo (Na) sol [cas 5449-12-7], natrijevo (Na) sol [cas 5449-12-7] in Hcl za reakcijo. zdaj je rezultat, kot je prikazan v naslednjem videoposnetku. kaj moramo storiti v naslednjem koraku ? dodati NaoH? lahko podate podrobna navodila?
 

Attachments

  • AMsKN8vRcZ.MP4
    2.7 MB · Views: 0

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mislim, da je treba ločiti plasti. Ali po hidrolizi nastane zmes ali kaj?
 
Top