Težave z novim cas 52190-28-0 iz Kitajske

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Veliko ljudi na forumu se sprašuje ali me kontaktira, da so kupili 52190-28-0 beli prah s Kitajske in da z upoštevanjem opisane sinteze ne dobijo nobenih rezultatov, mnogi drugi pa so dosegli uspeh, in ne vedo, zakaj se to zgodi.
Splošni sklepi: -2b3'4mp je svetleč temen prah, ki je lahko kvečjemu tan in kristalen, nikoli ne sprejmite belega prahu, ker ne poznamo nikogar, ki bi imel uspeh s katerim koli belim prahom, sicer vsi prijatelji Tisti, ki so uporabili rjavo steklo, so bili uspešni prvič. Zato se izogibajte nakupu katerega koli predhodnika z belim cas 52190-28-0. To številko cas proizvajamo v zelo omejenih serijah in ta prekurzor damo v prodajo, barva je vedno rjava, bo svetla ali temna, vendar ga nikoli ne ponujamo belega, niti ne poznamo nikogar, ki ga prodaja belega in deluje. Imamo nekaj kilogramov tega primera, zagotovljen uspeh. Kontaktirajte nas tukaj. Upamo, da smo pomagali vsem tistim ljudem, ki sprašujejo, zakaj niso bili uspešni.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Dodati moram, da mnogi brezvestni prodajalci ponujajo 52190-28-0 in pošiljajo pmk metilglikidat z izgovorom, da je tudi PMK, zaradi česar ljudje poskušajo izdelati bk-mdma z napačnim cas in to ne deluje. Razložijo... kaj se mu je lahko zgodilo? Odgovor je preprost... kitajski prodajalci izkoriščajo prodajo metilglikidata pmk, ki je veliko cenejši, saj je proizvodnja zdaj zelo obsežna, in se zatekajo k zavajajoči prodaji, tako da obljubljajo številko cas in prodajajo drugo.
Imamo samo 20 kg pravega 52190-28 za nakup iz Evrope..any mislim, da me lahko kontaktirate, dobava je omejena.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
S tem CAS 52190-28-0 bo zelo težko, da ne rečem nemogoče izdelati MDMA.
Njegova misel za katinone je bromopropiofenon s 3-4-metilendioksi skupino.

 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Povejte nam več o svojem izdelku
kakšno je njegovo znanstveno ime
in kakšna je razlika med vašim izdelkom in dobavitelji
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ta izdelek JE predhodnik bkmdma z visoko kakovostjo (s pretvorbo izkoristka)
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
še en nesmisel. Čisti prekurzor je prozorno bel, čakam na topilo in vam bom to dokazal. Tisti s Kitajske ima vonj po kisu, ne zbode v oči kot 2b4m, čudno, ker je 2bromo.....
 

Attachments

  • fqUXzypdR1.jpg
    fqUXzypdR1.jpg
    4 MB · Views: 137

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Oprostite, vendar se popolnoma motite, prekurzor in ustrezni beta ton proizvajamo že več kot 15 let, drugič, 2b4m je še en popolnoma drugačen prekurzor, tukaj govorimo o 2b3'4mp, vonj ni nikoli podoben kisu prijatelj, vonj tega Izdelek pripada kateholu in bo vedno podoben sladkemu korenu, in da ne žuli... To kaže, da ne veste dobro, o čem govorite, gre za bromirano spojino, zato mora biti solzilna in močno žgečkati. Če se o tem govori, je to zato, ker od vseh ljudi, ki so pridobili belo 2b3'4mp, nihče od njih ni uspešno pridobil bkmdma. Zato ne govorite takih neumnosti. Veselimo se vašega končnega izdelka iz belega predhodnika, ki ga tako zagovarjate.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
CAS 52190-28-0 V čisti in izvirni obliki je bele barve, vendar ga 99 % kitajskih prodajalcev ponuja v rjavi barvi, s sladkim vonjem in v obliki majhnih kristaliziranih kamenčkov.
Če vam ga kitajski prodajalec ponuja v beli barvi, obstaja velika verjetnost, da gre za PMK glicidat ali predhodnik 4-MMC.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
podobno kot 2b34m se lahko bromira v dcm ali ledvični ocetni kislini. in čisti 2b34m je bel. Če nekdo ne ve, kako sintetizirati metilon, ima težave ali pa so mu Kitajci dejansko poslali nekaj drugega. Čakam na tosulfat in dcm in boste videli, kako izgleda čisti 2b34m
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Čisti 52190-28-0 {(benzo[d][1,3]dioksol-5-il)-2-bromopropan-1-on} je v literaturi opisan kot svetlo rumen kristalinični prah. Pri iskanju slik v cas# je bilo približno 200 slik svetlo do temno rjave snovi, 2 sliki rumenega prahu in 2 sliki belega prahu. V literaturi je opisana uporaba kromatografije za pridobitev belega izdelka.
Če povzamemo: ja, je rjav, razen če kupite mg analitični standard.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Natančno, spojina je lahko rjave barve, tako kot je tista, ki jo dobimo, zelo jasno je, da bi zaradi pretiranega čiščenja končnega izdelka lahko ostal morda skoraj bel, vendar v nobenem primeru ni priporočljivo pretirano čiščenje propiofenona, saj je Edina stvar, ki jo lahko naredite, je, da na koncu izdelek popolnoma razgradite, vseeno pojasnilo: ker nihče ni bil uspešen z njim in ne zaradi čistosti, ampak ker pošiljajo pmk metilglikidat namesto 2bromo3'4metilendioksipropiofenona zaradi: - ker je bil izdelek v obliki belega praška in ker je bil v obliki belega praška, je bila tema preusmerjena, ker se je govorilo o problemu, ki ga imajo kitajski prodajalci, ki ponujajo ta izdelek v obliki belega praška, in o neuspehu, doseženem s to belo obliko: - zavajajočega oglaševanja, ki izkorišča format PMK (od 52190 -28-0 ga prodajajo tudi pod to kratico).
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kot podjetje smo od različnih azijskih distributerjev prejeli različne serije tega belega prahu in po izvedbi več testov med reagenti kot v laboratoriju samo potrjujemo resnico, nobeden od analiziranih belih vzorcev se ni izkazal za 52190-28-0, le serije rjave do temno rjave barve. Za razliko od drugih katinonskih prekurzorjev, ki jih običajno najdemo v obliki rumenega olja ali belega kristalnega prahu, je 2b3'4mp vedno v obliki temno rjavega olja do temno rumenega do temno rumenkasto bež kristalnega prahu. Pozdravljeni. Zaprta tema!!!
 

Johnson212

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kako torej prepoznati pravi in ponarejeni 52190?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Preprosto bodite previdni pri vsakem prodajalcu, ki vam ponuja ta kovček v beli barvi, prav tako ni mogoče zagotoviti, da je to, da ni bela in vam pošljejo rjavo, zagotovilo, da je dobra ali prava, to bo odvisno od tega, ali je vaš distributer poštena oseba, in videli boste pri povzemanju tega. Ko boste pridobili predhodnika in delali z njim, ne boste imeli več nobenih dvomov o njegovem prepoznavanju. Pozdravi.
 
Top