Question Ročna izdelava Hash

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Pozdravljeni 🙂 prijatelj potrebujem pomoč 🙏
poskušam izdelati hash, vendar se soočam s težavo
Kaj lahko storim, da bo vonj spominjal na pravi hašiš?
V svoji državi ne najdem hmeljnega ekstrakta ali hmeljnih peletov 🥺
Imate kakšno idejo? (Vonj je pomemben)
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Uporabite ponarejene ali še bolje prave terpene. Na primer afganistanski ali brez cvetnih terpenov, ki je super sladek jurček okusov.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Thanx for help 🙏😻 ampak That'll make it smell like it, too? Ne samo po okusu?
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Seveda bi lahko uporabili tudi kakšen okus/ vonj po boru, vendar boste po mojem mnenju z lažnimi terpeni dosegli odlične rezultate za svoj denar. Raje jih pred nakupom povohajte, vendar če imate pravi okus/ vonj, je to precej ĥbi
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Veliko sreče, če jih potrebuješ, ti jih lahko priskrbim, samo piši mi.
 

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Zakaj za božjo voljo bi izdelovali ponarejen hašiš? Kakšen je smisel? Prosim, prosim, tudi tiste, ki to vedo, naj tega ne delijo z njim. Očitno je, da je njegov namen zlonameren, saj namerava zaslužiti denar zase. Dude, iz vsega srca, dajte nekaj semen v lončke, zagotovite svetlobo (LED ali HPS); bližje kot boste sončnemu območju ali svetlobnemu spektru, boljši bo rezultat. Dajte jim minimalno količino hranil; rastlin ne hranite preveč, saj potrebujejo veliko manj hranil, kot vas prepričujejo splošna literatura in ljudje.

V zadnjem tednu cvetenja (8 dni, vem, da to ni pravi teden) jih prvi dan od 8 zelo dobro splaknite - 5-8-kratnik prostornine zemlje; do petega dne dajte le navadno vodo, nato ne zalivajte. Zadnja dva dni (7-8) ugasnite vse luči in jih hranite v temnem prostoru (sploh NE sveti in ne zalivajte, ne glede na to, kako suha je zemlja; rastlina bo še vedno imela veliko vode). S tem spodbudimo hormon, ki razgrajuje zelene dele (klorofil, kemično rečeno). Odrežite celotno rastlino s steblom čim bližje zemlji, rastlino počasi sušite obrnjeno navzdol (obesite jo za spodnjo vejo) z vsemi listi in vsem ostalim ter jo sušite več kot dva tedna v hladnem in vlažnem prostoru - najbolje pri 15 stopinjah Celzija in približno 50-60 % zračne vlage. Po potrebi kupite razvlaževalnik zraka. Po 2 tednih visenja obrezujte, dajte v plastične vrečke, jih nežno zaprite, počakajte en dan, odprite in pustite vrečko odprto 30 minut, zaprite vrečko in ponovite, dokler v cvetnih brstih ne ostane približno 45 % vlage. Nato ga previdno položite v steklen kozarec in ga pustite počivati približno 60 dni, v njem pa imejte regulator vlažnosti, da ga spremljate (preprečite plesen).

Naredite to preprosto stvar in dobili boste arome in okuse, ki si jih niste mogli predstavljati. Gojenje je preprosto. Samo ravnajte pravilno; tako boste zaslužili več denarja tudi zato, ker ga bodo ljudje želeli ponovno kupiti, ne pa da vas lovijo in zbadajo. Še zadnji nasvet: pred vsakim zalivanjem pustite rastlino, da se malo posuši; s tem spodbudite korenine k rasti majhnih dlačic, kar zagotavlja večjo površino in na splošno močnejše in učinkovitejše korenine. Če se potrudite in kupite nekaj bakterij, obstaja vrsta mikoriz, ki tvorijo simbiozo s koreninami, kar je za rastlino izredno koristno. Gojenje je enostavno, poceni in zmore ga tudi imbecil, zato ga potem lahko opravite tudi vi.

Če morate imeti hašiš, preskočite vse sušenje in sušenje. Odrežite vse vršičke (ne obrezujte jih) in jih vrzite v plastično vrečko. Vrečko postavite v zamrzovalnik in jo ohladite na -18 stopinj Celzija; tako bodo popki postali krhki. Nato poiščite vedro primerne velikosti, odvisno od velikosti pridelka. Obstaja velika verjetnost, da boste morali to opraviti v več korakih in ne naenkrat - to ni težava. Dodajte kocke ledu in občasno vzemite vrečko, da izpraznite trihom na dnu. Če se jih nabere preveč, se vsi zmečkajo, zaradi česar je videti neprivlačno in zamaši pore vrečke.

Uporabite 240-mikronsko vrečko, ki je enako velika kot vedro ali večja. Vstavite vrečko, dodajte ledene kocke, da bo led v notranjosti vrečke, in jo napolnite s čim hladnejšo vodo, počakajte nekaj minut in dodajte še nekaj ledenih kock Nato vmešajte sesekljane zamrznjene popke in močno stresajte vrečko, ko je v vodi (stresajte jo, kot da bi vas hotel stresati, ker ste me vprašali, kako narediti umetni hašiš). Obljubim, da boste izločili vse trihome, ki so bili na rastlinskem materialu.
 
Top