Psilocin iz DMT

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Pozdravljeni prijatelji. Zanima me enostavno in poceni pretvorba DMT v psilocin. Prebral sem vse te informacije in poskusil to sintezo, vendar nisem dobil dobrih rezultatov. Uporabljal sem DMT iz proste baze.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/k72yro

Ali je kdo poskusil s to metodo? Morda je kje kakšen zapis ali fotografije? Ali mi lahko kdo pomaga z informacijami ali morda lahko nekomu plačam po depoju za ta elaborat s fotografijami z vsemi koraki?

Mislim, da so cene predhodnikov za psilocin in psilocibin tako visoke, da bo sinteza iz DMT najboljša možnost.

Če obstaja kakšen profesionalni kemik, ki ga lahko plačam za pomoč pri tej sintezi (samo z depozitom).

Prosim za pomoč
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nisem poskusil, vendar se spomnim, da sem nekje prebral, da psilocin freebase ni stabilen na zraku, tako da bi moral celotno stvar opraviti v inertni atmosferi
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Argon ni težava. Potrebujem nekoga, ki mi bo korak za korakom pokazal, kako to narediti. Pri tej sintezi nisem uspešen in ne vem, zakaj.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nah,hlorid Psilocin ni stabilen v kozarcu na vašem oknu, vendar v temnem kozarcu v globokem zamrzovalniku 5 let ne bi bilo nič. Psilocin je po naravi baza, sol je Psilocin (fosfat). druge soli pa ne dobijo kul imen, ker se ne pojavljajo v naravi. Psiloklorid. ne. psilo....citrat. Mislim, da ja, ime se vseeno ujema.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
to lahko doseže encim glive, 4-specifična triptamin hidroksilaza. Konvencionalna kemija bi bila neučinkovita, tudi če bi bil uspeh dokončen (za majhno količino bi bilo treba vložiti preveč truda).
 
Top