Vijolični MDMA je sranje oziroma prevara

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
poglejte... nihče na Nizozemskem ni izdeloval gejevsko obarvanega mdma... ali šampanjca ali kole... Zakaj je vijolična?

1. da bi prevarali test. nekateri so videli, da je šla zelena in bam v vijolično...

2.
Vijolična MDMA je psihedelična droga, ki jo je leta 1912 prvič sintetiziral Aleksander Šulgin. Vijolični MDMA je sintetični derivat MDMA (ekstazija), ki vsebuje enako kemijsko strukturo kot MDMA, vendar ima drugačno barvo. Ni znano, kako dolgo je ta droga na voljo, vendar se domneva, da je bila ustvarjena leta 1912.
Vijolični MDMA je priljubljena rekreativna droga, ki se pogosto prodaja pod imeni, kot so "vijolični ekstazi", "vijolična ljubezen", "ljubezenska droga", "MDMA-X", "MDA-X" in "vijolični MDA". Vijolični MDMA je kristalinična trdna snov, ki je bele do skoraj bele barve. Topna je v alkoholu, etru in acetonu.
Vijolični MDMA je nekoliko manj močan od čistega MDMA, vendar ima podobne učinke. Vijolični MDMA se včasih imenuje "purple X", "mauve X", "purple love", "MDMX", "mdma x", "x love" in "purple mda".
Vijolični MDMA je kemično enak MDMA, razen barve. Razlika med MDMA in Purple MDMA je v tem, da je MDMA bel kristal, medtem ko je Purple MDMA bledo rumenkasto rjav kristal. Vijolični MDMA se proizvaja z mešanjem MDMA z majhno količino barvila indigo karmina. Indigo karmin je naravno barvilo, ki izvira iz koreninskega lubja rastline indigo. Vijolični MDMA je zelo močna psihedelična droga, ki povzroča močne halucinacije in občutke evforije.
Vijolični MDMA je močan halucinogen, zaradi katerega uporabniki doživljajo žive barve, zvoke in vizualne podobe. Vijolični MDMA je snov, ki povzroča močno odvisnost in vpliva na možgane in živčni sistem. Vijolični MDMA je nevarna droga, ki jo je treba jemati le previdno.
Purpurni MDMA je prepovedan v številnih državah, vključno z Avstralijo, Kanado, Nemčijo, Irsko, Novo Zelandijo, Norveško, Španijo, Švedsko, Švico in Združenim kraljestvom. Purpurni MDMA je zakonit v nekaterih zveznih državah v ZDA, vključno s Kalifornijo, Koloradom, Florido, Havaji, Mainom, Marylandom, Massachusettsom, Nevado, New Jerseyjem, Severno Dakoto, Oregonom, Rhode Islandom, Južno Karolino, Vermontom, Washingtonom in Wisconsinom. Purpurni MDMA v Združenih državah Amerike velja za nadzorovano snov s seznama I.
Purpurni MDMA je mogoče kupiti na spletu in v trgovinah z glavo po vsem svetu. Purpurni MDMA se običajno prodaja pod imeni, kot so purpurni ekstazi, purpurni love, love-drug, mdma-x, mda-x in purpurni mda. Vijolični MDMA se pogosto prodaja kot mešanica, ki vsebuje MDMA, kofein in druge snovi.
Vijolični MDMA se pogosto meša z drugimi drogami, kot so kokain, ketamin, LSD, gobe in marihuana. Vijolični MDMA se pogosto kombinira z drugimi drogami, da se ustvari močnejši opoj.
Vijolični MDMA se pogosto uživa oralno, kadi, smrči, injicira intravensko ali zaužije s pripomočki za kajenje. Vijolični MDMA pogosto dodajajo pijačam in živilom, da izboljšajo njihov okus. Vijolični MDMA se pogosto jemlje sam ali s prijatelji. Purpurni MDMA se pogosto uporablja v rekreativne namene.
Vijolični MDMA pogosto zlorabljajo ljudje, ki ga uporabljajo za omamljanje. Vijolični MDMA je psihoaktivna droga, ki povzroča psihedelične izkušnje. Vijolični MDMA je droga, ki spreminja zavest in zaznavanje. Vijolični MDMA je psihedelična droga. Vijolični MDMA je poživilo, ki poveča srčni utrip in krvni tlak.


Poglejte, vsi ti ljudje z lepimi zgodbami, ki jih poznate, se jebi ... ste samo kreteni
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
skoraj vsi nedavni negativni zvoki so se nanašali na 8/10 vijolične tablete, ki vsebujejo visoke odmerke mdma.... njihove preproste glave so zaupale v tekočino... nikoli niso predvidevale na goljufije... vsebuje visok odmerek, za katerega lažno trdijo, da je samo mdma, vendar je lahko veliko več, če dodate barvila... #dingdong
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Poskušal sem najti več informacij o tem, zakaj bi bila mdma vijolična. Na Redditu je nekaj poročil, ki pravijo, da je enako kot vi barvilo za hrano, druga poročila pravijo, da je to posledica sintezne metode, ki prihaja iz Kanade.

Bom iskren, ko sem bil mladenič pred mnogimi leti 🤣 sem imel mdma, ki je bila siva skoraj vijolična videti v svetlobi.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Poznam tisto stvar, ki je nekako šampanjec .... na Nizozemskem smo jo imeli v tistih časih, je skoraj kot rocksugar ali candysugar v angleščini, vendar ni vijolična, ampak ima vijolični sijaj nad njo ali sprinkle...., ki ni to temno sranje.

 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
poglej, kaj dobiš, če prevedeš sladkor v angleščino ... takrat so ljudje sladkor naredili črnega in ga prodajali kot zdravilo....hahhas lovely

Bonboni so sestavljeni iz grudic kristaliziranega sladkorja in se imenujejo tudi sladkorni sladkor. Sladkarije izvirajo iz Indije in Irana. Pridobivajo ga z zelo počasnim gojenjem velikih kristalov na bombažnih nitkah ali lesenih palčkah v prenasičeni topli sladkorni raztopini. To traja več tednov. Za pridobivanje temnih vrst bonbonov se doda raztopina karamele. Bonbonski sladkor se uporablja predvsem v kavi ali čaju, pa tudi kot okras torte; candy cake. Sladkorne palčke so palčke, polne sladkarij, ki se uporabljajo v čaju. Nizozemski zdravnik Boerhaave je v 17. stoletju predpisal črne bonbone kot zdravilo proti vnetemu grlu in prehladu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Se vam ne zdi, da je kaj takega videti bolj vabljivo, da se vnese v vaš sistem ...?


N7bjvCsdZQ
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Očitno je goljufivo celo ime: "Vijolični MDMA je bledo rumenkasto rjav kristal."
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Preprosto ne maram ljudi, ki prodajajo stvari, ki niso takšne, kot bi morale biti. Plus plačal najvišji dolar za in pustite, da človek zasluži enostaven denar in še vedno dobil zajebal... večina ljudi ne ve sranje kupujejo sel ali sprejmejo... ampak če veste in namenoma poskušate zaslužiti enostaven denar in dont skrbi... I dont skrbi tudi potem, če bi se srečali...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ko sem brskal po Googlovem učenjaku, je bil v enem od virov omenjen
1,3-benzodioksolilbutanamin (znan tudi kot 3,4-metilendioksibutanfenamin, MDB, BDB, J in 3,4-metilendioksi-α-etilfenetilamin, ki se imenuje vijolični ekstazi, drugi pa je namigoval na
N-metil-1-(3,4-metilendioksifenil)-3-butanamin (HMDMA)
Aka🤔🤔HOMO-mdma, kar zveni pravilno 🤣😅😆
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
nič proti ljudem, ki so... naredil sem GHB roza, saj je večina uporabnikov gejev... hotel sem ga imenovati GayHB, vendar sem pomislil, hmmm, morda bi se potem ljudje lahko počutili užaljene ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na nekem forumu sem se pogovarjal z nekaterimi gobarji in enega od njih označil za homoseksualca. Vsem se je zdelo, da je bilo to popolnoma smešno. Bili so mlajši in nikoli niso slišali, da bi se tako uporabljal. Njihova prva homoseksualna žaljivka je bila f.
Da bo jasno, teh izrazov nikoli ne uporabljam za posameznike LGBTQ, tako imenujem le svoje prijatelje. Moja žena je uradna predstavnica skupine za demiseksualno identifikacijo v podjetju Fortune 500.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Vem, da je to šala, ampak če tvoja žena res dela v podjetju Fortune 500, je na voljo kakšno delovno mesto? Obupni časi in podobno...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Vijolični MDMA je pri nas v Kanadi zelo očiten. Pogosto se trži kot izdelek, ki ima v primerjavi z običajnim MDMA dodatne moči. Običajno je MDMA, ko ga kupite, "rjavi sladkor" ali v tabletah, zato ljudje iščejo vijolično snov, saj naj bi bila bolj čista. Ne verjamem, da barvo povzroča barvilo; vendar za to nimam drugih dokazov kot to, da sem ga držal v rokah in ga videl. Z reagenti in FTIR se testira kot pravi MDMA (vsaj izdelek, ki sem ga imel).
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsomega.1c05520

Jasno opozorilo o netenju. To je metoda, pri kateri domnevno nastane vijolična mdma. Vendar nisem kemik. Razpravljajmo.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dovolite, da ga vzpostavimo..
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Pri nas v Španiji vijolična mdma ni mdma, vsaj ta ne.
HlazSt2gyq
40Dgbe8psk
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Popravek smeti ... imel sem evtilon .. odločil sem se vreči stran .. to je zajebana stvar
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Veliko bolj podoben mdma je 5-mapb 6-mapb 5/6-apb
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zame kot za perfekcionista je tudi šampanjec ali kola marketinški aka bulshit in fraude. MDMA mora biti čiste beline.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Celo čista bela mdma ali bistri kristali, na katere sem naletel, bullshit, ki testira kot mdma. Tudi iz bele mdma sem že izvlekel vijolično barvo. Menim, da vijolično barvo povzročajo borohidridi
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Imaš prav, brat. Celo precej bela mdma po trojni rekristalizaciji je lahko po laboratorijskem testu le 87 %.
Kakšno je vaše mnenje: najboljše topilo za ločevanje vseh teh kontaminantov pri izvedeni bazni ekstrakciji?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šulgin se je rodil leta 1925. Dvomim, da bi lahko naredil sintezo leta 1912 ))))))))))))
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ne samo to, ni delal za družbo Merck Pharmaceuticals, ki je leta 1913 patentirala MDMA.
 
Top