metoda push/pull metamfetamin

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
uživajte v tem "met "odu hehe :b izvirni sintagma tukaj, vendar predlagam, da se držite moje verzije, ker sem naredil veliko slovničnih popravkov


fzr96 naredi push and pull takole: uporabljam generične 60 mg sudafede iz Walgreensa. vržem jih v mešalnik, nato vržem nekaj denaturiranega alkohola. približno 5-kratno količino denaturiranega alkohola za tablete. nato vklopim mešalnik za približno 2 minuti. nato pustim stati približno eno uro, nato posesam tekočino. nato uporabim 1 kavni filter za filtriranje. običajno moram filtrirati 3 do 4-krat, dokler tekočina ni čista. nato tekočino prelijem v posodo za pito iz pireksa. postavim jo na štedilnik pri nizki temperaturi in poskrbim, da ventilator piha zrak po vrhu. poskrbim, da se sudo ne zažge. nato v reakcijsko posodo dam sudo, nato red p in nato dH2O. samo toliko dH2O, da se nekoliko navlaži. nato dodam I2, nato hitro zamašim reakcijsko posodo, ker se reakcija takoj začne. poskrbite, da dobro zalepite z lepilnim trakom zamašek. nato pol ure vsakih pet minut mešam reakcijsko posodo. nato vklopim električni gorilnik, dokler ne dosežem 150 stopinj, in reakcijsko posodo postavim v kovinsko posodo, pri čemer za ugotavljanje temperature uporabim sladkorni termometer. nato vsakih pet minut zmanjšam temperaturo in mešam reakcijsko posodo. to počnem pol ure, nato povečam temperaturo na 175 stopinj, vsakih pet minut zmanjšam temperaturo in mešam reakcijsko posodo. To počnem, dokler se v reakcijski posodi ne pojavi dim. ko se začne kaditi, zmanjšam temperaturo in mešam. voda se bo začela vleči. mešam približno 15 minut, nato pustim, da se reakcijska posoda približno 20 minut ohlaja. razmerje je naslednje: en del I2, en del sudo in 1/2 dela rdečega p. z drugimi besedami, recimo 28 gramov I2, 28 gramov sudo in 14 gramov rdečega p. zmešam raztopino luga dH2O: Ko mešate dH2O z lugom, postane zelo vroče, zato pustite, da se ohladi. dodajte dH2O v reakcijsko posodo. jaz dodajam dvojno količino dH2O reakcijskim sestavinam, nato posodo dobro pretresem in premešam. nato spustite skozi kavne filtre, dokler ne dobi zlate barve, in dodajte trikratno količino tekočine za vžiganje oglja. nato dodajte dH2O, dokler spodnja plast ne doseže pH 14. Za mešanje uporabljam enega od ročnih mešalnikov sokov, ki deluje zelo dobro! mešam 2 minuti, nato pustim stati 3 ure. nato s pomočjo lijaka poberem topilo, dodam enako količino dH2O, dobro premešam, nato dodam kapljice murične kisline, dokler ne dobim pH 6,8, nato izparevam vodo z žarnico in bingo med!


Metoda recikliranja I2, ki sem jo objavil jaz (fidelis) ^_^
 
Last edited:

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ste to že storili in uspešno? Prosim, objavite svojo sliko skupaj..its kinda prispevajo k zelo zapravljanje časa, energije in denarja, da bi naredili nekaj, kar je res negotovo. Poleg tega niti ni varno, mislim.....
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
na žalost ne :c ta sintetizator sem samo potegnil s povezave, ki sem jo dobil iz vespiaryja. ni moj zapis, samo ga delim
N51GhflrXv

tukaj je slika, ki je bila na spletni strani... pozabil sem jo dodati v prvotno objavo, moja napaka :x
 
Top