QubesOS + Whonix

Jhin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kaj menite o uporabi sistemov QubesOS in Whonix kot posrednikov
podajte mi svoje mnenje
 

xumuk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi. Močno priporočam, da preberete obe njuni dokumentaciji. V njih je (zlasti v dokumentaciji Whonix) povsem potrebno znanje o varnosti, anonimnosti na spletu in tehnologiji TOR. Naj živi Whonix! In seveda operacijski sistem Qubes.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Uporaba sistema Whonix qube pod operacijskim sistemom QubesOS je eden od najbolj varnih načinov za opravljanje stvari v darknetu. Najbolj varen, če upoštevamo metode, ki so na dosegu splošne populacije.

Razmislite o tem, da bi celotno zadevo zagnali v prenosnem računalniku z operacijskim sistemom coreboot/libreboot ali kako drugače nevtraliziranem IntelME prek javnega brezžičnega omrežja.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nekaj zabavnih stvari lahko naredite tako, da ključe gpg in datoteke keepassxc prenesete na oddaljenega skritega gostitelja tor in nanj namestite datotečni sistem. Vse svoje povezave, naslove in kleje hranite v gostitelju rmeote in do vsega tega dostopajte SAMO iz aplikacijskega sistema Whonix AppVM za enkratno uporabo, saj tako ne boste našli dobesedno ničesar, kar bi bilo mogoče najti lokalno, če vam uspe ubiti dispVm
 
Top