• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

DMT Da Dmt izlet brez jemanja Dmt, pder Dmt. ojO Spoilerji Zakaj sinteza Izlet boljša od afentas

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Škoda, da ne moremo komunicirati z Mehičani ali s tistimi iz Indije ali Pakistana.
Preseže, kdo ve
Enako je mogoče
Približati se, o tem ni dvoma.
Mislim pa, da je to najzanesljivejša opredelitev tega, kaj je potovanje, res, ne da bi zajebavali, poglejte to cev, fantje, poglejte to cev.
Da je v njej liter dmt.
Kakorkoli že, ne vem, kako naj se tega lotim, vendar se mi je zdelo, da je to precej zanesljiv način sintetiziranja tripa, boljši od afnet.
Seveda je ta psocnauta imela ozadje in nedvomno tudi zato, ker je danes po zaslugi interneta precej enostavno slediti sledi in ja, v primeru te osebe, prostovoljno, je njegovo sporočilo jasno.
Toda učinek je resničen, to občestvo, ta odmaknjenost, ta ločitev, najsi bo družbeno iskana ali ne, je pomembna in hvaležni smo, da sta nam zapustila svojo zapuščino.
Na koncu
Bravo temu pogumnemu človeku
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
opp,perdon
dmt je to
Ole!!!
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Vstati vsi!
 
Top