Question Vprašanje o dolgoročni stabilnosti mefedrona in drugih katinonov

Ksalos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ta članek kaže, da so mefedron in tudi drugi katinoni nestabilni v nekaterih raztopinah (MeOH, ACN).

Ali ima kdo zanesljive informacije o dolgoročni stabilnosti mefedrona in drugih katinonov zunaj raztopine?

Kaj je mogoče storiti poleg hladnega, suhega, zrakotesnega in pred svetlobo zaščitenega skladiščenja, da se zagotovi čim daljša stabilnost?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Uporabite izsuševalce. shranite tiste majhne pakete silikagela in jih dajte v svoje sranje. tega nisem nikoli naredil z mefedronom, vendar deluje na gobe lol

barvno ali neprosojno steklo lahko pred svetlobo ščiti bolj kot navadno steklo. morda poskusite z jantarnim steklom? je posebej narejeno za zaščito stvari pred izpostavljenostjo svetlobi :3

ne bi preveč skrbel, če boš sprejel standardne ukrepe, bo vse v redu. mefedron je relativno stabilen.
 

Ksalos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Opravičujem se, da sem tako vztrajen, vendar sem našel to nit, ki nakazuje, da bi mefedron lahko podlegel razgradnji kot metilon in metkation:

Nimam dovolj kemijskega znanja, da bi lahko sam zanesljivo pregledal točke.

Dolgoročna stabilnost je zame zelo pomembna točka, ker rad zbiram kemikalije in jih običajno ne jem pogosto.

Rad bi spravil dobro količino mefedrona v dolgoročno skladiščenje (morda 10 let+) in res bi bilo slabo, če bi na koncu dobil kup neuporabnih smeti.
 
Last edited:

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
prebral sem prispevek, ki ste ga poslali! tukaj je nekaj koristnih odgovorov:

"Drugi so predlagali, da se mefedron, zaprt v nepredušni vrečki z zadrgo (moj predlog je, da uporabite dve vrečki in obakrat iztisnete ves zrak), lahko hrani dve leti (prispevek Mona Lisa) brez izgube učinkovitosti. Shranjujte v nepredušnem okolju brez vlage."

"Pred kratkim sem končal serijo metilona, staro 4 leta, in bila je tako dobra kot ob prvi pridobitvi. Shranjen v tankem ziplocku pri sobni temperaturi v temi in suhem prostoru."

"Nekdo, ki se spozna na kemijo, na drugem precej znanem forumu predlaga, da bi morala biti mefedron in metilon precej stabilna, saj sta oba bk-ketona, čeprav je to le domneva. Rekel je: "Večina fenetilaminov ima dolgo življenjsko dobo, če jih hranimo v suhem in temnem prostoru (na primer leta!)" ... vendar kdo ve. Vendar sem našel več kot dve leti star metilon, ki je bil samo shranjen v zaprti plastični vrečki na sobni temperaturi, vendar brez svetlobe. Opazila pa je rahlo poslabšanje učinkovitosti nekaterih starih neodov in žganih pijač prve generacije iz začetka leta 2007, kar bi lahko kazalo na razgradnjo mefedrona (njihove glavne domnevne skrivnostne sestavine) ..."

če lahko preživi 2-4 leta v jebeni vrečki z zadrgo (v enem od odgovorov je bil naveden metilon, vendar mislim, da bi se mefedron razgradil veliko hitreje), mislim, da bo vse v redu, če ga daš v nepredušno jantarno stekleno posodo in vanjo vržeš nekaj paketov silikagela. hrani ga v hladnem prostoru z zelo malo svetlobe.
 
Top